Artystyczne Trio

Wystawa (fot. mat. prasowe)
Artystyczne Trio

zobacz galerię zdjęć: 4
Rafał Olbiński, Tomasz Sętowski i tczewianin Jarosław Kukowski - to nazwiska cenione i rozpoznawalne w świecie sztuki współczesnej. Uznawani są oni za najwybitniejszych przedstawicieli realizmu magicznego, surrealizmu i nurtu fantastycznego w malarstwie ostatnich lat.

Artyści, niczym trzej muszkieterowie, połączyli swe siły i dzięki temu powstała wystawa "Przestrzeń pełna wyobraźni - Olbiński, Sętowski, Kukowski", będąca ekscytującą podróżą do świata fantastycznych wizji i marzeń sennych. Wernisaż z udziałem licznie zgromadzonej publiczności miał miejsce 19 listopada w Browarze Obywatelskim w Tychach. Wystawa jest czynna jeszcze przez trzy miesiące.

To możliwość obcowania z magicznym światem sztuki - malarstwa i rzeźby. Bez wątpienia skłania ona do rozważań nad fascynującymi możliwościami ludzkiego umysłu oraz ukazuje niesamowitą i nieograniczoną wyobraźnię twórców.

Miejmy nadzieję, że artystyczne trio zagości też w Tczewie.


Fot. Piotr Starzecki i archiwum Jarosława Kukowskiego

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Polka..._gość

  25.11.2022, 12:08

  Dobrze...

  Dobrze że to w Śląsku a nie u nas gdzie pieniądze od państwa co to na dzieci i samotne matki są pod dostatkiem pcha się na jakieś niby artysty i inne głupoty co chleba nie dadzą! A dziwne żeby nasz jeździł tam gdzie opcja szkopska szasta pieniądzem Polaków ale za pieniądze można się sprzedać obcym! W Tczewie u nas tysiące samotnych matek dziećmi walczy o lepszy byt! ale to temat nie wygodny i zamiatany!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx1.xx6 
 • xxl_gość

  27.11.2022, 10:06

  samotna bo głupia

  Dlaczego samotnych . Puszczać się potrafiły, a teraz ojej jaką ja mam krzywdę, bo mnie chłop opuścił.Konsekwencje grzechu.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx9.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.