Sobota wiosenna, w niedzielę zmiana pogody

Pogoda dla Tczewa
Tczew - Sobota wiosenna, w niedzielę zmiana pogody
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje prognozę pogody, sporządzoną przez Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW Oddział w Gdyni.

KRÓTKOTERMINOWA PROGNOZA POGODY DLA WOJ. POMORSKIEGO

ważność od godz. 07:30 dnia 28.03.2020 do godz. 07:30 dnia 29.03.2020

W dzień zachmurzenie małe okresami wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna od 13°C do 15°C, jedynie nad samym morzem około 11°C. Wiatr słaby, zmienny, po południu przechodzący na kierunki północne.


W nocy zachmurzenie umiarkowane stopniowo wzrastające do całkowitego. Po północy, głownie w powiatach północnych, opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, lokalnie samego śniegu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr początkowo słaby, po północy stopniowo wzmagający się do umiarkowanego i porywistego, w pasie nadmorskim wzmagający się do dość silnego i tam w porywach do 70 km/h, północny i północno-wschodni.

ważność od godz. 07:30 dnia 29.03.2020 do godz. 07:30 dnia 30.03.2020

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu ze śniegiem przechodzące w opady śniegu. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C. Wiatr dość silny w porywach do 65 km/h, w pasie nadmorskim wiatr dość silny i silny od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, północny i północno-wschodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C, jedynie nad samym morzem około 2°C. Spadek temperatury spowoduje oblodzenie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Wiatr początkowo dość silny i porywisty, po połnocy stopniowo słabnący do słabego, z kierunków północnych.

Drukuj
Prześlij dalej