Starostwo czeka na wnioski o dotacje na prace konserwatorskie

Zabytki, Stare Masto (fot. tcz.pl)
Tczew - Starostwo czeka na wnioski o dotacje na prace konserwatorskie
Rada Powiatu Tczewskiego zaplanowała środki na finansowanie lub dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków w wysokości 10.000 zł. Wnioski można składać do końca lutego.

O dotacje mogą ubiegać się jednostki niezaliczane do sektora finansów publicznych.

Szczegółowe zasady udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków dostępne są pod adresem: https://bip.powiat.tczew.pl/uzyskanie-dotacji/dotacje-na-prace-konserwatorskie-restauratorskie-lub-roboty-budowlane-przy-zabytku-wpisanym-do-rejestru.html

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +3

  ja_gość

  16.01.2020, 07:39

  WOW! Na Starym Mieście śnieg, a na Suchostrzygach ani grama

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx5.xx7 
 • +7

  Parafianin_gość

  16.01.2020, 08:12

  Swarożyn

  I tak wszystko zgarnie proboszcz-meneger ze Swarożyna :P

  Odpowiedz
  IP: 188.125.xx1.xx4 
 • +4

  P_gość

  16.01.2020, 09:50

  Smutno to nasze Stare Miasto wygląda, pod**adłe i po prostu BRUDNE. Na sprzątanie psich/ptasich odchodów i zwykłych śmieci nie potrzeba ogromnych pieniędzy, tylko trochę chęci. W czyjej gestii to leży? Jeśli po stronie miasta, to sprawa jest oczywista, ktoś zaniedbuje swoje obowiązki, jeśli właścicieli budynków dlaczego nie ponoszą odpowiedzialności? Podobno mamy straż miejską, ale ta widać jest mocno zajęta wystawianiem mandatów za parkowanie. Wysiądźcie panowie z samochodu i przejdźcie się trochę po mieście a zobaczycie faktyczne problemy.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx6 
 • +6

  Bolo_gość

  16.01.2020, 09:54

  Od strony ul Koscielnej przy budynku nalezacym do starostwa syf niesamowity. Tam nikt nie sprzatal latami

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.