Puzzle na Dzień Przedszkolaka

Integracyjne puzzle w SDK (fot. SDK Suchostrzygi)
Puzzle na Dzień Przedszkolaka

zobacz galerię zdjęć: 4
W ostatnią środę (20.09) we wszystkich przedszkolach oprócz codziennych zajęć było bardzo uroczyście, pojawiło mnóstwo zabaw i słodkości. A to za sprawą tego, że 20 września obchodzony był Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W Tczewie w czwartek przedłużono zabawę, za sprawą zaproszenia grup sześciolatków z przedszkoli "Pan Słonik" i "Melodica" do Spółdzielczego Domu Kultury na Suchostrzygach.

Ta impreza pod nazwą "Lubimy puzelki" przygotowana przez kierowniczkę Magdalenę Tomaszewską z kartonem pełnym nagród. W kolorowej scenerii przygotowano stanowiska do zabawy edukacyjnej dla 50 dzieci. Przedszkolaki błyskawicznie ułożyły obrazki z puzzli, które zostały ich własnością.

Puzzle i małe podręczne bidony do wody pozyskała dzięki hojności hipermarketu "Carrefour" radna Gertruda Pierzynowska, która obdarowała również dzieci słodyczami.

Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał balon. Patronat nad imprezą objął prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Tczewie Jerzy Konkolewski, który został fundatorem nagród głównych dla przedszkoli.


Drukuj
Prześlij dalej