Lanca kominowa pomocna w gaszeniu pożarów

(fot. pelplin.pl)
Tczew - Lanca kominowa pomocna w gaszeniu pożarów
Lance kominowe to niezwykle przydatne i skuteczne narzędzia do walki z pożarami kominów. W taki właśnie sprzęt niedawno zaopatrzyła się gniewska jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej. Wszystko po to, by jeszcze skuteczniej radzić sobie podczas akcji ratowniczych oraz szybko i sprawnie pomagać pozostającym w zagrożeniu mieszkańcom naszej gminy.

W ostatnim czasie strażacy wielokrotnie brali udział w akcjach związanych z gaszeniem pożarów przewodów kominowych, które są skutkiem ich niewłaściwej eksploatacji. Aby jeszcze lepiej móc radzić sobie z tymi niebezpiecznymi zjawiskami, gniewska straż kupiła lancę kominową.

Sprzęt został już przetestowany przez gniewskich ochotników i choć mamy nadzieję, że będzie jak najrzadziej używany, sprawdzi się w prowadzonych akcjach ratowniczych.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  .._gość

  11.03.2021, 11:42

  ..

  ...chcieliście coś o Gniewie? proszę bardzo :)...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.