Słuchowiskowa niespodzianka dla fanów Kociewia

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Słuchowiskowa niespodzianka dla fanów Kociewia
Już jutro Światowy Dzień Kociewia. Z tej okazji powiat tczewski zachęca do śledzenia swojego facebookowego profilu, bowiem dla miłośników naszego regionu, na kolejne dni przygotowano nie lada gratkę.

- Od jutra na naszym profilu Powiat Tczewski rozpoczynamy emisję cyklu 10 audycji pn. "Na ziemi łagodnej. Dawno temu i jeszcze dawniej na Kociewiu. Gawędy i opowieści Romana Landowskiego czyta Tomasz Przysiężny". Na odsłuchanie premierowego odcinka zapraszamy już jutro w #ŚwiatowyDzienKociewia o godzinie 10:00. Kolejne odcinki będą emitowane przez następne dni, dzięki czemu będziemy mogli celebrować #SwiatowyDzienKociewia jeszcze dłużej. Audycje będą również emitowane przez cały jutrzejszy dzień na antenie Radia Tczew - czytamy na fanpagu Powiatu Tczewskiego .


Każda z zaplanowanych audycji zawiera fragment książki pn. "Na ziemi łagodnej. Dawno temu i jeszcze dawniej na Kociewiu" autorstwa Romana Landowskiego, której publikację wydano w 100. rocznicę powrotu Pomorza do Polski, 760. rocznicę nadania praw miejskich miastu Tczew, 50. rocznicę działalności Towarzystwa Miłośników Ziemi Tczewskiej i w roku 6. Kongresu Kociewskiego.

Drukuj
Prześlij dalej