Policyjny dozór za sprzedaż narkotyków nieletniemu

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Policyjny dozór za sprzedaż narkotyków nieletniemu
Kryminalni ustalili i zatrzymali osobę odpowiedzialną za przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze ustalili, że 48-letnia mieszkanka powiatu tczewskiego sprzedawała małoletniemu narkotyki. Podczas zatrzymania kobiety, mundurowi zabezpieczyli amfetaminę, którą miała przy sobie. Policjanci zatrzymaną 48-latkę doprowadzili do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty dotyczące posiadania amfetaminy oraz udzielania narkotyków małoletniemu, za co zastosowano wobec niej policyjny dozór. Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 3 lat.

18 listopada br. praca kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie doprowadziła do ustaleń, z których wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 48-letnia kobieta sprzedaje narkotyki.

- Funkcjonariusze, sprawdzając swoje ustalenia, pojechali do mieszkania kobiety, gdzie podczas policyjnych czynności znaleźli amfetaminę, którą mieszkanka powiatu tczewskiego miała przy sobie. Ujawnione narkotyki zostały zabezpieczone do sprawy, a 48-latka została doprowadzona do policyjnego aresztu. Stróże prawa ustalili, że zatrzymana kobieta sprzedawała narkotyki osobie małoletniej. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP Tczew.


W miniony piątek na podstawie zebranych dowodów śledczy przedstawili 48-letniej kobiecie zarzuty dotyczące posiadania amfetaminy oraz udzielania małoletniemu narkotyków. Prokurator zastosował wobec niej policyjny dozór.


Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 3 lat.

Sonda - odpowiedz na pytanie

Kogo chcesz na letnim koncercie w Tczewie? (część 1 z 2)

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -1

  qq_gość

  22.11.2021, 16:11

  to sie nazywa businesswoman:) ciekawe czy w związku z kowidem dostanie dofinansowanie od pisiorków za lokdałn

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx8 
 • +2

  t_gość

  22.11.2021, 20:11

  Luźny pogląd.

  Szanowni. Moim zdaniem tak naprawdę jakby się głębiej i z głową zastanowić, to pewnym, być może (podkreślam być może) lepszym rozwiązaniem byłaby legalizacja znacznej większości narkotyków (nie mam tu na myśli heroiny, kokainy). Jest cała masa nowych subtancji, które wcale nie mają dużęgo potencjału uzależniającego. Są one zdemoniozwane, zakazuje się jak leci... W ranknigu szkodliwości substancji (szkodliwosc fizyczna, szkodliwosc spoleczna) krótluje alkohol. Gdyby alkohol wynaleziomo dzisiaj to byłby nielegalny. Wplywy podatkowe po pierwsze, ograniczenie szarej/czarnej strefy po drugie, bezpeiczenstwo po trzecie, kontrola po czwarte,

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx4 
  -1

  ostek_gość

  23.11.2021, 08:25

  do t_gość

  Bo jak rozumiem fakt, ze alkohol jest legalny i obłozony akcyzą rozwiązał wszelkie problemy społeczne związane z jego spozyciem?

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx8 
 • Młody _gość

  27.11.2021, 22:55

  Małolata

  Wszyscy widzą, nikt nie reaguje, moje zdanie, ale już nie długo ruszy dalej 6pietro, tylko pani B opuści psychiatryk, chociaż na chorobę za późno

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA