Pelplin. Unijne pieniądze na modernizację magistrali wodociągowej

(fot. pelplin.pl)
Tczew - Pelplin. Unijne pieniądze na modernizację magistrali wodociągowej
W Pelplinie podpisano umowę na modernizację magistrali w ulicy Starogardzkiej. Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu zostało przedsiębiorstwo "HYDRO-SERWIS" Stanisław Mielewczyk z Sierakowic.

Przedsięwzięcie to wieńczy realizowany ze środków unijnych projekt "Uporządkowanie gospodarki wodno - ściekowej w aglomeracji Pelplin" w ramach działa Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach, oś priorytetowa Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Celem realizacji zadania jest zapewnienie alternatywnego ciągu wodnego dla mieszkańców Miasta i Gminy Pelplin oraz zwiększenie przepustowości na terenach pozamiejskich. Zadanie zostanie zrealizowane na kwotę 948 780,00 zł brutto, a zaplanowane prace w ramach kontraktu przewidziane są do końca lipca 2020 roku.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -3

  Tczewianin _gość_gość

  26.02.2020, 13:14

  Niemozliwe,w PELPSINIE..,TYM

  arcypisowskim mieście biskupim,gdzie do niedawno burmistrz Demski wybudował 200 mieszkań i w nagrodę został benficjentem programu "BO NAM SIĘ TO NALEŻY",Po raz pierwszy w PRL-u(POLSKA RZECZPOSPOLITA LICHOCKA)za UNIJNE PIENIĄDZE nie zostanie wybudowany CHODNIK ,tylko wodociąg.Nieprawdopodobne,a co na to Matołuszek-Kłamczuszek i pREZYDENT-KRZYKACZ?

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx6.xx4 
 • +2

  Edek_gość_gość

  26.02.2020, 15:15

  W wyścigu na wychowywanie głąbów TVN wygrywa z TVP - Ty jesteś na to dowodem.

  Cytuj
  IP: 188.147.xx2.xx4 
 • -4

  Tczewianin _gość_gość

  26.02.2020, 13:15

  Niemozliwe,w PELPSINIE..,TYM

  arcypisowskim mieście biskupim,gdzie do niedawno burmistrz Demski wybudował 200 mieszkań i w nagrodę został benficjentem programu "BO NAM SIĘ TO NALEŻY",Po raz pierwszy w PRL-u(PISOWSKA RZECZPOSPOLITA LICHOCKA)za UNIJNE PIENIĄDZE nie zostanie wybudowany CHODNIK ,tylko wodociąg.Nieprawdopodobne,a co na to Matołuszek-Kłamczuszek i pREZYDENT-KRZYKACZ?

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx6.xx4 
 • Gosc_gość_gość

  27.02.2020, 08:40

  odcieci od świata

  Kiedy będzie drogą z Pelplina przez Rajkowy do Tczewa

  Odpowiedz
  IP: 91.149.xx6.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.