Rusza druga edycja Powiatowego Programu Zwalczania Otyłości i Nadwagi "Czas na zdrowie"

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Rusza druga edycja Powiatowego Programu Zwalczania Otyłości i Nadwagi "Czas na zdrowie"
Rusza druga edycja Powiatowego Programu Zwalczania Otyłości i Nadwagi "Czas na zdrowie" na lata 2018-2020. Zakwalifikowane do programu osoby będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka, psychologa i fizjoterapeuty. Zgodnie z uchwałą Nr 190/620/2018 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 23 maja 2018 r. ZOZ Medical sp. z o. o. został realizatorem programu polityki zdrowotnej pn. Powiatowy Program Zwalczania Otyłości i Nadwagi "Czas na zdrowie" na lata 2018-2020.

Kryteria udziału:

- mieszkańcy powiatu tczewskiego

- dzieci oraz dorośli w wieku aktywności zawodowej ze wskaźnikiem BMI powyżej 30 kg/m2

Liczba niezbędnych porad odpowiednio dietetyka, fizjoterapeuty, psychologa i odstępy między kolejnymi wizytami uzależnione będą od indywidualnych potrzeb osoby objętej terapią otyłości.

Szacunkowo przyjmuje się, że osoba zakwalifikowana do terapii otyłości objęta będzie wsparciem dietetyczno -fizjoterapeutyczno-psychologicznym przez okres pięciu miesięcy i w tym czasie skorzysta z czterech porad dietetyka, trzech porad fizjoterapeuty oraz dwóch porad psychologa, jednakże na wniosek osób udzielających wsparcia, ze względu na indywidualne potrzeby osób objętych terapią otyłości, okres prowadzonej terapii będzie mógł być wydłużony do jednego roku.

Punkty wsparcia terapeutycznego zlokalizowane są w: Tczewie, Gniewie, Pelplinie oraz Swarożynie.

Zapisy na terapię otyłości:
e-mail: marketing@zozmedical.pl
telefon: poniedziałek - piątek 728 401 145

Program realizowany jest ze środków Powiatu Tczewskiego, Gminy Pelplin, Gminy Subkowy oraz Gminy Gniew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Gość_gość

  21.02.2019, 09:30

  Wsciekła

  Tam się ani dodzwonic nie idzie ani nikt na email nie odp.

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx0.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.