Znaleziono granat bojowy. Policja zabezpiecza teren

Znaleziono granat bojowy
Tczew - Znaleziono granat bojowy. Policja zabezpiecza teren
W poniedziałek (16.09) nasz czytelnik kolejny raz natknął się na niebezpieczne znalezisko na tzw. terenach wojskowych. Wcześniej znalazł tam m.in. minę przeciwpancerną, dzisiaj odkrył radziecki granat bojowy.

Dziś, zbierając grzyby, natknąłem się na skorodowany przedmiot. Jako, że już jakiś czas temu, w tym rejonie, znalazłem minę przeciwpancerną, nie zignorowałem tego i zawiadomiłem policję. Funkcjonariusze, po skonsultowaniu z ekspertem, stwierdzili, że to granat bojowy z czasów wojny, produkcji radzieckiej. Teren jest zabezpieczony, saperzy mają wkrótce go zabrać."


Do zdarzenia doszło dzisiaj około południa:

- Znalezisko zostało zabezpieczone. Jutro przyjadą po nie saperzy - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  mar_gość

  17.09.2019, 19:08

  Grzyby zbierane wśród kup i zużytych prezerwatyw.... Smacznego...

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx6.xxx 
 • +1

  M_gość

  17.09.2019, 20:58

  Taaa grzyby

  Pewnie z wykrywaczem chodził ????

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx0.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA