"Przedsiębiorca Roku 2021". Nagrody rozdane

Przedsiębiorca Roku 2021 (fot. Tcz.pl)
Tczew - "Przedsiębiorca Roku 2021". Nagrody rozdane

zobacz galerię zdjęć: 6
W poniedziałek, 7 marca, w Urzędzie Miejskim odbyło się wręczenie nagród w konkursie Prezydenta Tczewa "Przedsiębiorca Roku 2021". Do kogo powędrowały nagrody w tegorocznej edycji?

Była to już 10 edycja konkursu. Jego celem jest identyfikacja i promocja lokalnych przedsiębiorstw, wyrobów oraz usług rzemieślniczych dostarczanych na terenie Tczewa wraz z wyróżnieniem ich wytwórcy lub dostawcy.

- Nagrodzeni zostali przedsiębiorcy w kilku kategoriach, mikro oraz małe przedsiębiorstwa, a także debiut roku, inwestycja i inwestor roku. Pod uwagę braliśmy następujące kryteria: solidność i jakość poparte dobrą opinią klientów, dbanie o zachowanie tradycji rzemieślniczej, kupieckiej etc., posiadanie innych znaczących wyróżnień lub/i odnoszenie innych sukcesów o charakterze gospodarczym, zaangażowanie w sprawy miasta, CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu, dbałość o środowisko naturalne, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii lub prowadzenie gospodarki obiegu zamkniętego. - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie?


Dla kogo nagrody?


Przedsiębiorca roku w kat. debiut roku: Kawiarnia-Cukiernia "Marysieńka" Zbigniew Muszyński

Już prawie od trzech lat na tczewskim rynku przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 21 funkcjonuje kawiarnia "Marysieńka", która wita wszystkich przechodniów w drodze na rynek oraz angażuje się w poszerzenie oferty gastronomicznej w rewitalizowanej starówce. W uznaniu za wkład w rozwój Starego Miasta i wieloletnią działalność na terenie starówki prowadzonej od 1988 r. działalności gospodarczej.

Przedsiębiorca roku w kat. mikroprzedsiębiorca: Auto Serwis Tomasz Waszyński

W uznaniu za kontynuowanie rzemieślniczej tradycji rodzinnej po Tadeuszu Waszyńskim (od 1999 r.) przy ul. Świętopełka 4 oraz wkład w rozwój Cechu Rzemiosł Różnych i kształcenie kolejnych pokoleń młodych pracowników.

Przedsiębiorca roku w kat. mikroprzedsiębiorca: Salon Rowerowy Bogdan Bondariew

W uznaniu za bardzo duży wkład w promocję polityki rowerowej miasta oraz zaangażowanie w konkursie "Rowerem do pracy i innych inicjatywach rowerowych. A ponadto stałe podnoszenie jakości oferowanych usług dla mieszkańców miasta oraz promocję w kraju i za granicą.

Przedsiębiorca roku w kat. małe i średnie przedsiębiorstwa: JK Company Jakub Kukuła

W uznaniu za stały rozwój firmy i marki "Kukuła Healthy Food" na terenie całego kraju, zaangażowanie w sprawy społeczne i ochronę środowiska naturalnego poprzez promocję zdrowego trybu życia (zero waste).

Przedsiębiorca roku w kat. Inwestycja / Inwestor roku: Bud Invest sp. z o.o.


W uznaniu za stały rozwoju marki "Bud Invest" w kraju jak i za granicą. Nowe inwestycje na terenie miasta, w tym rozbudowę zakładu przy ul. Dworcowej. Ponadto marka Bud-Invest stale podnosi jakość swoich usług oraz rozwija się na rynku odnawialnych źródeł energii i bardzo popularnego w ostatnich latach budownictwa modułowego.


- Dziękujemy uczestnikom konkursu, gratulujemy wszystkim tegorocznym laureatom, życząc dalszych sukcesów. Dziękujemy również kapitule konkursu oraz naszym partnerom: Cech Rzemiosł Różnych w Tczewie, Regionalnej Izbie Gospodarczej Pomorza o/Tczew oraz Pracodawcom Pomorza o/ Tczew. - mówi Krystian Jendrzejewski z Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.

Rozdaniu nagród towarzyszyły rozmowy o sytuacji przedsiębiorców w naszym kraju - niestety, ostatnie miesiące to okres ciężki dla osób prowadzących własny biznes - z rozmów z przedsiębiorcami wynika, że martwi ich wysoka inflacja, zamieszanie z wprowadzaniem Nowego Ładu, ograniczenia pandemiczne, czy obecna sytuacja za wschodnią granicą.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Basia_gość_gość_gość

  08.03.2022, 17:46

  Nagrody

  Gratulacje dla Bogdana Bondariewa.Niezwykle kulturalny.No i piękny z niego mężczyzna.Starsza że mnie pani,to i mogę o tym.Gdzie jego zdjęcie?

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.