Nadal trwają poszukiwania Pawła Kozłowskiego. Mógł udać się w kierunku Kiezmarka

(fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Nadal trwają poszukiwania Pawła Kozłowskiego. Mógł udać się w kierunku Kiezmarka
Tczewscy policjanci poszukują 32-letniego mieszkańca Tczewa - Pawła Kozłowskiego. Mężczyzna 6 lutego br. wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują Pawła Kozłowskiego, który zaginął 6 lutego br. o zaginięciu informowaliśmy tutaj - Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach Pawła Kozłowskiego. Ostatni raz widziano go w okolicy Koźlin . Poszukiwania trwają nadal.

- Mieszkaniec Tczewa wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia około godziny 9.00 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o płonącym samochodzie w miejscowości Koźliny nad rzeką Wisłą. Pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że jest to samochód należący do zaginionego 32-latka. Policjanci ustalili również, że zaginiony mężczyzna w pobliżu miejscowości Steblewo, Koźliny lub Kiezmark mógł zatrzymywać samochody na tzw. "stopa". - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Zaginiony 32-latek jest średniej budowy ciała, ma 180 cm wzrostu, 90 kg wagi, włosy krótkie koloru rudo-brązowego, wąsy, brodę, nosi okulary korekcyjne. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę ? koloru granatowego, spodnie koloru niebieskiego, sweter w poziome pasy koloru szaro-pomarańczowego, buty skórzane koloru brązowego.


- Osoby, które widziały w dniu zaginięcia mężczyznę lub mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Tczewie pod nr tel. 58 530-81-67, email: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112. - dodaje rzecznik policji.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...
KOMENTARZ DNIA