Poczuj przestrzeń w swoim nowym domu. 5 minut od Tczewa, blisko natury

Grande Development (fot. mat. prasowe)
Tczew - Poczuj przestrzeń w swoim nowym domu. 5 minut od Tczewa, blisko natury

zobacz galerię zdjęć: 3
Lato. Twój ogródek. Wygodny leżak. Kawa. Relaks jakiego dawno nie czułaś/eś. Czy może być lepszy pomysł na spędzenie najbliższych letnich sezonów w Twoim życiu?

Jeśli Ciebie i Twoją rodzinę męczy harmider codziennego życia w zatłoczonym i pełnym dźwięków centrum miasta. Jeśli potrzebujesz przestrzeni i oddechu lub jeśli po prostu lubisz kontakt z naturą - zamień swoje dotychczasowe mieszkanie i skorzystaj z naszej propozycji kupna domu w Stanisławiu. Nie daj sobie wmówić, że to zły czas. Kupując u nas mieszkanie, dasz sobie szansę na najlepszy czas właśnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Skontaktuj się z nami (tel. 797-960-980) lub odwiedź naszą stronę internetową: https://grandedevelopment.pl
Zielony Zakątek Stanisławie

Nowe, kameralne osiedle nowoczesnych i wygodnych domów jednorodzinnych dwulokalowych znajduje się w bliskiej odległości od Tczewa (5,5 km) oraz zjazdu do Autostrady A1 (2km). Oferujemy funkcjonalne, dwukondygnacyjne domy o powierzchni około 91m2 z przydomowym miejscem zieleni (działki od 223 do 282 m2) do własnej aranżacji, integrującym życie domowników z otaczającym, zielonym krajobrazem. Każdy dom posiada własne miejsce postojowe. W pobliżu osiedla znajdują się: przystanek autobusowy 300 m oraz szkoła podstawowa (2,8 km).

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...
KOMENTARZ DNIA