Gniewska Noc Muzeów. Co przygotowano?

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Gniewska Noc Muzeów. Co przygotowano?
Już 14 maja, w sobotę, odbędzie się Noc Muzeów. W tym roku na gniewian czekać będzie kilka różnorakich atrakcji.

Noc Muzeów rozpocznie się od spotkania autorskiego z Bogdanem Badziongiem o godzinie 17:00 w Sali Kameralnej.

Ponadto tego wieczoru w siedzibie CKiBP odbędzie się wernisaż wystawy prac uczestników warsztatów malarskich w CKiBP oraz ekspozycji "Zabytki Gniewu w retro obiektywie".

- Dla zwiedzających przygotowaliśmy w tym roku aż dwie wyjątkowe ekspozycje - mówi Anna Czyżewska, dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Gniewie. - Po raz pierwszy zaprezentujemy Państwu wspaniałe prace uczestników naszych warsztatów malarskich. Zapierające dech w piersiach dzieła zdobić będą w tym dniu niemal cały obiekt CKiBP, dlatego warto nas odwiedzić. Natomiast w Sali Wystawowej CKiBP zwiedzić będzie można ekspozycję edukacyjną na temat gniewskich zabytków zachowanych na archiwalnych fotografiach.


Noc Muzeów zakończy projekcja filmowa w postaci Kina Samochodowego. Lubiących dreszczyk emocji zapraszamy o godzinie 21:00 - tuż po zachodzie słońca, na parking przy zamku w Gniewie na seans horroru "To" wraz ze straszną niespodzianką. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża Czytelników od dziesięcioleci.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Gość _gość

  11.05.2022, 07:27

  Kolejność

  Badziong rozpoczyna komedią czy horrorem!? Postać przypisana do obu naracji!!

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx8.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.