Wyróżnienia prezydenta Tczewa dla wolontariuszy w okresie pandemii. Zgłoś kandydata

Pomoc
Tczew - Wyróżnienia prezydenta Tczewa dla wolontariuszy w okresie pandemii. Zgłoś kandydata
Na terenie miasta Tczewa działa szereg osób i organizacji na rzecz drugiego człowieka. Niosą bezinteresownie pomoc potrzebującym oraz budują więzi między mieszkańcami. Na szczególne wyróżnienie zasługują osoby, które w okresie pandemii Covid-19 podejmowały trud pracy społecznej. Znasz takie osoby? Zgłoś je do tczewskiego ratusza.

- Chcąc promować ideę pracy na rzecz społeczności lokalnej a przede wszystkim docenić działalność wolontariuszy w tym trudnym okresie, Prezydent Miasta Tczewa pragnie wyróżniać najbardziej zasłużonych. - informuje Urząd Miejski w Tczewie.


W związku z powyższym ratusz prosi o nominowanie wolontariuszy, którzy Państwa zdaniem zasługują na wyróżnienie w związku z działaniami w okresie pandemii Covid-19. Zgłoszenia należy dokonywać na dostępnym tu formularzu. Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów upływa 3 grudnia br. Zgłoszenia można przesyłać pocztą e-mail na adres jablonska@um.tczew.pl lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Tczewie, przy ul. 30 Stycznia 1.

Sonda - odpowiedz na pytanie

Kogo chcesz na letnim koncercie w Tczewie? (część 1 z 2)

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -4

  fred_gość

  25.11.2021, 07:48

  pokorny

  zgłaszam siebie . Obserwuję 4 falę i nie zachorowałem, nie szczepiłem się i się nie boję . Mam silny organizm wytrenowany dobrym zdrowym jedzeniem , dobrym zdystansowanym towarzystwem. Otaczam się ludźmi tylko mądrymi i wierzącymi.Mam wiele zajęć , które powoduję ,ze nie oglądam tych kłamców z TVi nie zatruwam się tymi jadami szatańskimi . UFAM JEZUSOWI CHRYSTUSOWI i nie temu opłatkowemu tylko prawdziwemu. A czy i kiedy umrę obojętnie mi ..bo każdy ma wyznaczoną liczbę swoich dni. Głupi narodzie potrzeba wam wiary , ale nie tej katolickiej , tych durnych rytuałów tylko biblijnej....

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
 • +1

  domini canis_gość

  25.11.2021, 08:06

  panie, wyczuwam herezję. Kalwin albo inny diabeł xD

  Cytuj
  IP: 83.13.xx4.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA