Swarożyn. Eleni zaśpiewała kolędy

(fot. gmina-tczew.pl)
Tczew - Swarożyn. Eleni zaśpiewała kolędy
26 stycznia 2020 roku o godzinie 18.00 w parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Swarożynie odbył się noworoczny Koncert Kolęd w wykonaniu Eleni.


Wszystkich przybyłych mieszkańców oraz gości powitał proboszcz, ks. dr Piotr Malinowski, a następnie już zebrani mogli wsłuchali się w pięknie przygotowany koncert.

"Organizacja wydarzenia stała na najwyższym poziomie, słowa uznania kieruję w stronę księdza proboszcza, bo to dzięki jego inicjatywie, mieszkańcy naszej gminy mogli posłuchać pięknie wykonanych kolęd. Wspólne kolędowanie zawsze łączy mieszkańców, i tak też było tym razem" - powiedział po koncercie Wójt Gminy Tczew, Krzysztof Augustyniak.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +7

  PISOWNIA_gość

  28.01.2020, 09:57

  NA TCZ.PL

  JAK ZAWSZE CYT,a następnie już zebrani mogli wsłuchali się w pięknie przygotowany koncert ' gratuluję pracowników zapewne po studiach ?.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx7 
 • gość_gość_gość_gość_gość

  28.01.2020, 11:39

  Już od roku mamy nowe standardy. Tak ten z prawej powiedział na jakiejś tam sesji.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx2.xx6 
 • +2

  Tolek_gość

  28.01.2020, 12:23

  Koncert

  Gratulacje dla organizatorów! Wreszcie prawdziwy konert kolęd, bez udziwnień i radosnej twórczości interpretacyjnej wykonawcy.Ten koncert to polska tradycja w czystej postaci.Byłem i słuchałem. Wielkie brawa dla p.Eleni i pomysłodawców koncertu.Szkoda tylko, że w Tczewie chętni mogli jedynie wysłuchać kolęd w wykonaniu miejscowych grup śpiewaczych dzieci i młodzieży.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx8.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.