Porzucił "korpoświat" na rzecz pomocy innym. Teraz sam jej potrzebuje

Krzysztof Chojecki
Tczew - Porzucił "korpoświat" na rzecz pomocy innym. Teraz sam jej potrzebuje
Nazywam się Krzysztof Chojecki. Pochodzę z Tczewa i od kilku lat zajmuję się tworzeniem całkowicie darmowych wideolekcji z matematyki, które wspierają edukację tysięcy uczniów w całej Polsce. Może pomogą też Tobie lub Twojemu dziecku... Znajdziesz je na stronie internetowej pistacja.tv lub na kanale YouTube (pi-stacja matematyka). Od niedawna udzielam darmowych lekcji przez internet. Prowadzę także warsztaty z motywacji do nauki. Dziś to ja potrzebuję Twojej pomocy!

Dzięki swoim działaniom w edukacji znalazłem się w finałowej 10 plebiscytu polskiego radia Nieprzeciętni 2019 . Inicjatywa ma na celu zaprezentowanie ludzi, którzy w swojej pracy, środowisku, robią rzeczy niebanalne, mają nietypowe zainteresowania, tworzą nieprzeciętne rzeczy, i których można określić mianem wyjątkowych. O sobie myślę raczej w kategoriach człowieka zwykłego, ale znaleźli się ludzie, którzy w mojej pracy widzą coś wyjątkowego. To bardzo motywuje do dalszego działania. Nigdy nie brałem udziału w tego typu konkursach, ale w tym przypadku dzięki wygranej będę miał okazję dotrzeć z informacją o darmowych filmach do większej liczby ludzi.

"Marzę, aby wszyscy uczniowie w Polsce mieli możliwość darmowej edukacji na jak najwyższym poziomie"


Możesz pomóc mi w pomaganiu głosując na mnie. Wystarczy wejść w ten link:

bit.ly/Nieprzecietni2019

oraz kliknąć w przycisk "Głosuj" (można dziennie oddać 3 głosy). Głosowanie trwa do 9 czerwca.


Z całego serca dziękuję każdemu, kto wesprze moją misję!


Krzysztof Chojecki

Ma 30-lat, jest zawsze gotowy i chętny do dzielenia się wiedzą, porzucił karierę bankową na rzecz pomocy innym w nauce matematyki w fundacji Katalyst Education. Współtwórca i pomysłodawca popularnego kanału "Pi-stacja matematyka" na YouTube, na którym znajduje się ponad 500 darmowych filmów z matematyki dla szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Wierzy, że każdy bez względu na pochodzenie i status społeczny powinien mieć dostęp do wysokiej jakości darmowej edukacji. Współtwórca projektu edukacyjnego "Lekcje z Legią", który rozwija rozumowanie matematyczne poprzez doświadczanie zastosowania matematyki na przykładzie stadionu i piłki nożnej, która jest pasją wielu młodych ludzi. Członek grupy "Su per belfrzy RP" skupiającej nauczycieli innowatorów oraz ekspertów edukacyjnych z całej Polski. Krzysztof wspiera nauczycieli prowadząc warsztaty z wykorzystywania nowoczesnych technologii w edukacji. Jego pasją jest malarstwo, dzięki któremu przelewa swoje matematyczne wizje na płótno.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +1

  rodzic_gość_gość

  24.05.2019, 12:25

  Zaglosowane, bardzo ciekawe tresci sa na tej stronie, na pewno bede korzystac. Super filmiki i misja - gratuluje! Nie rozumiem tylko dlaczego banki i korporacje w tym artukule zostaly przedstawione w negatywny sposob.

  Odpowiedz
  IP: 159.220.xx5.xxx 
 • ula_gość

  24.05.2019, 13:44

  Myślę, że nie o to chodziło

  Raczej o to, że dobry matematyczny mózg "nie zmarnuje się" w banku lub innym "korpo" a będzie działał na rzecz innych, porzucając mimo wszystko dobro z korpo (dobra kasa).

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx4 
 • zł_gość

  24.05.2019, 17:11

  Z czego ten Pan żyje?

  Odpowiedz
  IP: 81.210.xx6.xx8 
 • mropenvitamine_gość_gość_gość__gość

  24.05.2019, 22:45

  "Raczej o to, że dobry matematyczny mózg "nie zmarnuje się" w banku lub innym "korpo" a będzie działał na rzecz innych, porzucając mimo wszystko dobro z korpo (dobra kasa)."

  Dobremu mózgowi nie pozwolą odejśc, a kazdy ma swoją cenę.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx1.xx8 
 • ja ci powiem z czego zyje_gość

  25.05.2019, 05:24

  z twojego

  ZŁ TAK P***ISZ O PISIORACH TO ZOBIE ZYJE Z500 PLUS

  Odpowiedz
  IP: 77.113.xx8.xx6 
 • Tomasz_gość_gość_gość

  25.05.2019, 15:59

  brawo

  gratuluję :) oddałem wszystkie 3 głosy na Krzysztofa :) powodzenia

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx0 
 • Sandra Heldt_gość

  28.05.2019, 11:56

  Każdy głos się liczy :-) jest i mój :-)

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx2.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.