Noc Muzeów 2019

19 maja kto tylko mógł - nie spał. Noc Muzeów w Fabryce Sztuk spędziliśmy w tym roku z kulturą żydowską. Było mnóstwo atrakcji - muzyka, grafiki, taniec i przysmaki kuchni żydowskiej. Specjalne atrakcje na Noc Muzeów przygotowało też Narodowe Muzeum Morskie. Za złotówkę można było wejść do MUZEUM WISŁY i CENTRUM KONSERWACJI WRAKÓW STATKÓW W TCZEWIE. W programie m. in. pokaz, eksperymenty z suchym lodem i sztuczny śnieg.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 2.33
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8370 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 368 109 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -1

  Ewelin_gość

  25.05.2019, 00:02

  Jakby żydowska rodzina nie przyszła to nikogo by nie było. Sześć osób na 60.000 mieszkańców - to znak, że faktycznie wyssaliśmy antysemityzm z mlekiem matki. I tak trzymać - dopóki nas żydzi nie przeproszą za mowę nienawiści, kłamstwa, pomówienia i antypolonizm.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx1 
 • -4

  ktoś_gość_gość

  25.05.2019, 06:42

  Tragedia

  Tak źle zorganizowanej nocy muzeów jeszcze nie mieliśmy , nuda nuda wszechogarniająca nuda .Nawet jak ktoś tam trafił to błyskawicznie wiał ,tak spartolić temat który daje tyle możliwości .

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx5 
 • -3

  Emi_gość_gość_gość_gość

  31.05.2019, 12:35

  ...

  I mieliście te swoje "tłumy" :-) Na stypach jest więcej atrakcji. Chociaż się człowiek z rodziną zobaczy wsunie kotleta i pogada. A tu ? Nikogo znajomego oprócz znajomych wszystkim staromiejskich żebraków .. juz 3 chciało mnie"ustrzelić" :P jedynie ludzi widziałam w tej całej "bagażowni" posucha kiedyś spotkało się znajomych były tańce, występy wokalne , ludzie na piwie siedzieli i się śmiali.. szkoda gadać . A tam gdzie te tablice dla dzieciaków były ławki i było z klimatem.Żenada. Kropka. Nie o picie tu chodzi zgoda, ale ogólnie było zabawniej.

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx0.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.