"Absolwent Roku". Do kogo powędrowały nagrody?

Nagrodzeni (fot. Marcin Stolarski)
Tczew - "Absolwent Roku". Do kogo powędrowały nagrody?

zobacz galerię zdjęć: 28
W środę, 22 czerwca w Restauracji "Piaskowa" Starosta Tczewski - Mirosław Augustyn wręczył po raz drugi nagrody Absolwenta Roku uczniom szkół ponadpodstawowych, dla których Powiat Tczewski jest organem prowadzącym.

Nagrodzono 12 uczniów, którzy w czasie swojej nauki wykazali się wzorową postawą, w pełni angażowali się w życie szkoły, brali udział w konkursach przedmiotowych i zawodowych, jak również propagowali wśród rówieśników idee wolontariatu.

Wszyscy otrzymali z rąk starosty tczewskiego nagrody rzeczowe w postaci kart podarunkowych, do wybranych przez siebie sklepów.

- Dzisiejsze spotkanie jest przede wszystkim wyrazem podziękowania za Wasz trud, wysiłek oraz zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności. Dziękuję Wam za godnie reprezentowanie Powiatu Tczewskiego podczas konkursów, olimpiad i zawodów oraz życzę kolejnych sukcesów w przyszłości - powiedział podczas uroczystości Starosta Tczewski, Mirosław Augustyn. - Dziękuję również nauczycielom i rodzicom za trud mądrego wychowania oraz pomoc w rozwijaniu zdolności swoich wychowanków.


Łącznie nagrody otrzymało 12 absolwentów:

- Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie - Małgorzata Mokwa
- Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Tczewie - Aureliusz Klein
- Absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Janusza St. Pasierba w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie - Aleksander Worzała
- Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Henryka Mrossa w Gniewie - Faustyna Bielecka
- Absolwentka Technikum nr 1 w Zespole Szkół Technicznych im. Komandora Antoniego Garnuszewskiego w Tczewie - Wiktoria Rybicka
- Absolwentka Technikum nr 3 w Zespole Szkół Budowlanych i Odzieżowych im. Henryka Sienkiewicza w Tczewie - Alisa Tiuremskaia
- Absolwentka Technikum nr 4 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie - Maja Banyś
- Absolwentka Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Henryka Mrossa w Gniewie - Agata Kaliska
- Absolwentka Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Placówek Specjalnych w Tczewie - Izabela Turzyńska
- Absolwentka Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Branżowych im. księcia Sambora II w Tczewie - Marcelina Gotowalska
- Absolwentka Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie - Dagmara Fedorczuk
- Absolwentka Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Henryka Mrossa w Gniewie - Weronika Trykowska

Drukuj
Prześlij dalej