Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej świętuje 50-lecie

(fot. M. Mykowska/Wrota Tczewa)
Tczew - Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej świętuje 50-lecie
W tym roku Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej obchodzi jubileusz 50 -lecia swojej działalności. Jedną z atrakcji, w ramach tych uroczystości, jest wystawa plenerowa, znajdująca się na zintegrowanym węźle transportowym przed Galerią Kociewską.

Wystawę można obejrzeć osobiście z zachowaniem obowiązujących zaleceń i stosowaniem środków ostrożności, zabezpieczających przed rozprzestrzenianiem koronowirusa. W związku z sytuacją epidemiologiczną ekspozycję można także obejrzeć online na stronie www.tmzt.tczew.pl .

Wystawa przedstawia początki organizacji, jej prezesów, członków honorowych oraz nagrody, które otrzymało Towarzystwo w ramach swojej działalności. TMZT na przestrzeni 50 lat inicjowało szereg wydarzeń społeczno - kulturalnych w powiecie tczewskim, a sztandarową imprezą jest Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego.

Działanie to jest efektem współpracy Towarzystwa Miłośników Ziemi Tczewskiej oraz Fabryki Sztuk.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  Tadeusz_gość

  20.05.2020, 10:15

  Życzenia na jubileusz

  Wszystkim członkom Towarzystwa Miłośników Ziemi Tczewskiej z okazji wspaniałego jubileuszu, życzę zdrowia i zapału do działań na rzecz Regionu. Zawsze miło wspominam naszą współpracę. Serdecznie pozdrawiam i życzę następnych lat wspaniałej działalności. Tadeusz Żmijewski

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA