Uwaga! Kradną środki ochrony roślin

Rzepak, wieś, pole (fot. tcz.pl)
Tczew - Uwaga! Kradną środki ochrony roślin
Uwaga rolnicy - na pomorskich wsiach grasują złodzieje, którzy kradną zapasy środków ochrony roślin. Straty mogą być bardzo dotkliwe dla budżetów gospodarstw.

Do Zarządu Województwa Pomorskiego w ostatnich tygodniach docierają niepokojące informacje o licznych kradzieżach środków ochrony roślin. Wielu rolników zaopatrzyło się w preparaty do ochrony roślin na cały sezon agrotechniczny.

- Kradzieże są dla nich bardzo dotkliwe, powodują istotne straty finansowe dla gospodarstw rolnych. Dlatego też wszystkich rolników z terenu gminy Gniew przestrzegamy przed tego typu zdarzeniami. Apelujemy o dobre zabezpieczanie swoich magazynów.- ostrzegają urzędnicy z gminy Gniew.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +5

  qq_gość

  20.05.2020, 09:22

  jak zwykle art na tyczy po czasie/. juz ich złapali redaktorki...a pozwole sobie skopiować tak jak to robicie../.tnij.tcz.pl/?u=63ff37

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx2.xx2 
 • +4

  Agent Orange _gość

  20.05.2020, 09:33

  Glifosat tani nie jest.

  W dodatku powoduje zmiany nowotworowe.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx9 
 • Sławek EU07_gość

  21.05.2020, 08:34

  monitoring

  Zawsze można zastosować monitoring wokół obiektów w którym przechowywane są tego typu środki.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.