Uczniowie odwiedzili komendę

(fot. KPP Tczew)
Uczniowie odwiedzili komendę
W ubiegłym tygodniu tczewską komendę odwiedzili uczniowie szkoły podstawowej. Dzięki współpracy Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Tczewie z tczewskim Bankiem Spółdzielczym oraz Firmą "Projektowanie Maszyn" w Pruszczu Gdańskim policyjny profilaktyk otrzymał sprzęt oraz materiały dydaktyczne wspomagające naukę o bezpieczeństwie. Podczas wizyty dzieci miały okazję przetestować nowe miasteczko drogowe.

W minionym tygodniu z wizytą do Komendy Powiatowej Policji w Tczewie przyjechali uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubiszewie Tczewskim. Spotkanie było także okazją do tego, aby porozmawiać o bezpiecznej drodze do szkoły. Dzięki współpracy Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Tczewie z tczewskim Bankiem Spółdzielczym oraz Firmą "Projektowanie Maszyn" w Pruszczu Gdańskim reprezentowaną przez Pawła Żabińskiego i Wojciecha Pietrzyk policyjny profilaktyk otrzymał sprzęt oraz materiały dydaktyczne wspomagające naukę o bezpieczeństwie. Podczas wizyty dzieci miały okazję przetestować nowe miasteczko drogowe oraz sprzęt nagłaśniający. Dzieci miały również możliwość zobaczyć z bliska radiowozy oraz wyposażenie używane przez policjantów podczas codziennej służby. Podczas wizyty policjantka przypomniała dzieciom jak bezpiecznie spędzać czas wolny, a w szczególności jak bezpiecznie korzystać z urządzeń mobilnych. Spotkanie to było doskonałą okazją do utrwalenia podstawowych zasad bezpieczeństwa przed zbliżającym się sezonem rowerowym.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Wujek samo zło _gość

  20.04.2023, 07:09

  Wow to show, ktoś na komendę dzieci wziął. I nawet dzisiaj mała Ania zobaczy pokaz pałowania.

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx5.xx2 
 • -1

  Ostrożna...._gość

  20.04.2023, 12:38

  Bezpieczeństwo...

  Byłabym ostrożna w oprowadzaniu małych dzieci po pomieszczeniach instytucji, której główny szeryf ma w zwyczaju odpalanie granatników! Jego podwładni w dążeniu do dorównania szefowi mogą popisać się równie "mądrym" zachowaniem i nieszczęście gotowe! Trzymajmy nasze pociech jak najdalej od tych tytanów intelektu!!!!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.