Maluchy z przedszkola z wizytą na komendzie

Przedszkolaki na komendzie (fot. KPP Tczew)
Tczew - Maluchy z przedszkola z wizytą na komendzie

zobacz galerię zdjęć: 3
Wczoraj tczewskich policjantów odwiedziły dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia. Policjanci podczas spotkania mówili przedszkolakom o bezpieczeństwie podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych oraz zapoznali z pracą policjanta. Na pamiątkę wizyty każde dziecko na kartce papieru otrzymało własne odciski dłoni.

Wczoraj tczewscy policjanci w swoich progach gościli wychowanków z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia z Tczewa. To niecodzienne spotkanie było doskonałą okazją do przypomnienia podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz właściwym i bezpiecznym przechodzeniu przez przejście dal pieszych. Policjanci informowali również przedszkolaków jak należy zachować się w kontakcie z osoba obcą.

- Dzieci z zaciekawieniem słuchały jak wygląda codzienna służba policjanta. Funkcjonariusze przybliżali również przedszkolakom pracę technika kryminalistyki, który m.in. fotografuje zdarzenia oraz zabezpiecza różne ślady kryminalistyczne pozostawione przez przestępców. Na pamiątkę spotkania każde dziecko otrzymało własne odciski dłoni, które zostały odbite na kartce papieru. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Na zakończenie wizyty każde dziecko mogło wczuć się w rolę policjanta i wsiąść do policyjnego radiowozu. Mamy nadzieję, że wycieczka podobała się dzieciom, a policyjne porady które usłyszały zapadną w pamięci na całe życie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -1

  ona_gość_gość_gość_gość_gość_gość

  09.04.2019, 21:06

  czy Policja

  Czy nawet Policja nie wie ze polska nei jest Panstwem wyznaniowym Pan Krasula tez nie wie??? PS nie wyrazam redakcjii na udestpnianie moich danych zgodnie z ustawa rodo z 2018 roku

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx4 
 • -2

  Emeryt_gość_gość

  10.04.2019, 00:32

  Marketing

  Przyzwyczajają nielatów do trzeciej klasy?!?!? Żenada. To może od razu zamknąć młodych na 72 na Kurkowej? Pozdrawiam .

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.