#17milionów. Centrum Konserwacji Wraków Statków rozbłyśnie na zielono

(fot. mat. prasowe)
Tczew - #17milionów. Centrum Konserwacji Wraków Statków rozbłyśnie na zielono
W piątek, 6 października - w dzień Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego - od godziny 19.00 - rozświetlamy na zielono Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie i symbolicznie wspieramy akcję #17milionów - informuje Narodowe Muzeum Morskie.

- Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku zawsze chętnie wspiera wszelkie inicjatywy, które walczą z wykluczeniem. A te, które dotyczą dzieci są nam szczególnie bliskie. Dlatego zachęcamy naszych fanów i przyjaciół do wsparcia akcji #17milionów - informuje Aleksandra Pielechaty.


W ramach obchodów tego szczególnego dnia Fundacja Pomocy Dzieciom ,,Kolorowy Świat" już po raz trzeci organizuje kampanię, której motywem przewodnim jest #17milionów oraz kolor zielony jako symbol solidarności z osobami dotkniętymi MPD. 17 milionów to prawie tyle, co połowa ludności Polski. Ludzie z MPD mają problemy ze wzrokiem lub słuchem, poruszają się z trudem. Często potrzebują pomocy drugiej osoby, by radzić sobie z codziennymi czynnościami, ale czują tak samo jak my. #17milionów ma przypominać o tym, że ludzie z MPD są pełnoprawnymi członkami społeczeństwa.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Więcej informacji: http://17milionow.pl/

Sonda - odpowiedz na pytanie

Czy reforma systemu sądownictwa zmierza w dobrym kierunku?

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

  • +6

    kik_gość

    05.10.2017, 17:04

    Zamiast podświetlać to może pieniądze przekaz, jakoś mam wrażenie, ze to bardziej pomoże chorym dzieciom, ale co ja tam wiem

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx2.xx2 
  • -2

    kok_gość

    05.10.2017, 21:21

    to może wyłącz

    komputer i zaoszczędzone w ten sposób na prądzie pieniądze przeznacz na przelew...

    Cytuj
    IP: 94.254.xx6.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.