Strażackie działania w ostatnich dniach

Straż pożarna (fot. Tcz.pl)
Tczew - Strażackie działania w ostatnich dniach
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.


Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 27.01.2020 roku do 02.02.2020 roku zanotowano łącznie 23 zdarzenia, w tym 1 pożar, 20 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe.

Ważniejsze zdarzenia

27.01.2020r. Szprudowo, DK 91 - wypadek drogowy
Na miejscu zdarzenia zastano samochód marki Fiat Punto w przydrożnym rowie po dachowaniu. W wyniku wypadku poszkodowana została kierująca pojazdem, która następnie została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM) do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew oraz 1 zastęp z OSP Gniew.

28.01.2020r. Rokitki, ul. Tczewska - wypadek drogowy
Na miejscu zdarzenia zastano wypadek dwóch samochodów osobowych marki Suzuki Jimmy oraz BMW 5. W wyniku wypadku poszkodowany został kierujący pojazdem, który następnie został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pomocy medycznej przez przybyciem ZRM oraz usunięciu z jezdni rozbitych elementów karoserii. W działaniach brał udział 2 zastępy z JRG Tczew.

28.01.2020r. Rakowiec, DK 91 - wypadek drogowy
Na miejscu zdarzenia zastano wypadek dwóch samochodów osobowych marki Skoda Fabia oraz Dacia Dokker. W wyniku wypadku poszkodowany zostało dwóch kierujących pojazdami, którzy zostali przetransportowani przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pomocy medycznej przez przybyciem ZRM oraz usunięciu z jezdni rozbitych elementów karoserii. W działaniach brał udział 2 zastępy z JRG Tczew, 1 zastęp z JRG Kwidzyn oraz po 1 zastępie z OSP Kolonia Ostrowicka i Rakowiec.

Drukuj
Prześlij dalej