Wchodził i wychodził, a ze sklepowych półek znikał alkohol

Alkohol, butelka, piwo
Wchodził i wychodził, a ze sklepowych półek znikał alkohol
Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który w jednym ze sklepów samoobsługowych ukradł alkohol o wartości ponad 600 złotych. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży. Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzuty dotyczące kradzieży, a następnie został odkonwojowany do aresztu śledczego. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

25 stycznia br. przed godziną 20 oficer dyżurny z tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o ujętym w jednym ze sklepów mężczyźnie, który kilka dni wcześniej ukradł alkohol.

- Zaraz w to miejsce zostali wysłani policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego. Mundurowi zajmujący się tą sprawą ustalili, że 14 i 16 stycznia br. na teren placówki handlowej wszedł ten sam mężczyzna, który kradł z półek butelki z alkoholem i wychodził ze sklepu. Mężczyzna po kolejnym wejściu do sklepu został ujęty przez pracowników i przekazany funkcjonariuszom. Stróże prawa ustalili, że 25-latek ukradł łącznie 8 butelek z alkoholem, gdzie spowodował straty na kwotę ponad 600 złotych. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP Tczew. - Mundurowi, sprawdzając 25-letniego mieszkańca powiatu gdańskiego w policyjnych systemach, ustalili, że jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Za popełnione wcześniej przez niego przestępstwo dotyczące kradzieży sąd skazał mężczyznę na rok i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Zatrzymany przez policjantów 25-latek został doprowadzony do miejscowej komendy.


Wczoraj śledczy przesłuchali zatrzymanego 25-letniego mężczyznę, któremu przedstawili zarzut dotyczący kradzieży. Teraz jego losem zajmie się sąd. Po przesłuchaniu zatrzymany mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.


Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +15

  Daniel _gość_gość

  27.01.2022, 16:38

  Może nowa nazwa dla strony tcz.pl np dzień z życia patologii, kroniki menela, tczewska patola...

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx9 
 • -3

  Daniela_gość

  27.01.2022, 18:42

  Dziennikarstwo

  A co mają pisać? Piszą o tym co się dzieję. Tym żyje Tczew. Chcesz ocenzurować meneli? Wolę już to czytać niż o wirusie czy polityce. Zaproponuj o czym mają pisać? Zobaczymy jakie masz potrzeby

  Cytuj
  IP: 109.207.xx6.xx9 
  +6

  qq_gość

  27.01.2022, 19:55

  @ daniela.. o rocznicy Holokaustu, o teleskopie Webba, o sezonie na łowienie troci na rzece Drwęcy, o jajkach u pań na rynku można tak wiele i nie trzeba o pierd..lcu i polityce..wystarczy chcieć...ale tego nie ma gdzie skopiować a o debilach z żabki coś tam napiszemy. to nie wymaga za wiele

  Cytuj
  IP: 109.197.xx1.xx8 
  +6

  Łupaszko _gość_gość

  27.01.2022, 20:19

  a la long

  Tcz.pl : kronika policyjna, Zus , Coraz wiecej cudzoziemców w Polsce , Mevo, Zmiana organizacji odbioru odpadów ,kino kobiet ,i tak w kółko - ja mam wrażenie że oni kopiują te artykuły ... a Rumcajs siedzi i zawija to w sreberko...

  Cytuj
  IP: 37.47.xx3.xx7 
  +12

  do p***niętej Danieli_gość

  27.01.2022, 20:33

  Tematy są, choćby hobbystyczne grupy pasjonatów, lokalne warsztaty wyrobu piwa, amatorskie teatry grupy tańca, rozrywki kulturalne... oraz co najważniejsze tematy, które nie spodobają się rumcajsowi przekręty i machlojki na szczytach władzy. Afery typu Mevo, budowa mostu Lisewskiego i nowe przekręty typu karta mieszkańca i karta Fala. Do tego wyzysk w zakładach pracy na terenie Czewa... długo by wymieniać - łącznie z tematem ludzi, którzy bez sensu dokarmiają gołębie, które srają gdzie popadnie.

  Cytuj
  IP: 92.38.xx8.xx9 

  em_gość_gość

  28.01.2022, 05:58

  lo

  lepiej to niż informacje z cyklu poradnik domowy

  Cytuj
  IP: 185.233.xx2.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA