Nowe technologie w ANS w Elblągu!

Rozbudowa uczelni (fot. mat. prasowe)
Nowe technologie w ANS w Elblągu!
W ramach projektu "Centrum Kompetencji Społecznych" w budynku przy Al. Grunwaldzkiej 137 powstaną specjalistyczne laboratoria i pracownie, dzięki którym studenci będą brali udział w praktycznych zajęciach, przygotowujących ich do obejmowania profesjonalnych stanowisk w organizacjach wykorzystujących nowoczesną technologię.

Specjalistyczne laboratoria będą m.in. wykorzystywane podczas zajęć na kierunkach Ekonomia, Informatyka, Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn a także Kosmetologia. Uczelnia odpowiadając na potrzeby rynku pracy stworzyła nowoczesne specjalności: modelowanie 3D oraz modelowanie 3D w zastosowaniach medycznych, prototypowaniu i mediach interaktywnych.
Ponadto w budynku Uczelni przy ul. Zacisze 12, w części pomieszczeń powstanie laboratorium prototypowania.

- To, co uczelnia buduje w Elblągu, jest dla Elbląga. W ramach naszej misji chcemy promować kształcenie, nowe technologie oraz zaszczepiać wśród młodzieży zainteresowanie kierunkami technicznymi - podkreśla Rektor ANS w Elblągu dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni.
Praktyczny wymiar studiów

W ANS w Elblągu skupiamy się na praktyczności studiowania. O praktycznym wymiarze studiów w naszej Uczelni świadczą wielomiesięczne praktyki zawodowe w najlepszych firmach i instytucjach oraz wykładowcy praktycy dbający o to, aby z zajęć wynieść nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również przydatne umiejętności.

Wszystko to sprawia, że absolwenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu postrzegani są jako wykwalifikowani specjaliści, którzy mają znacznie większe szanse na znalezienie posady w wymarzonym zawodzie.

Pełna oferta kierunków studiów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej ans-elblag.pl/rekrutacja .

Artykuł dotyczy projektu pt.: "Centrum Kompetencji Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu" realizowanego w ramach Osi priorytetowej 9 - "Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych", Działania 9.3 - "Inwestycje w edukację, umiejętności i uczenie się przez całe życie poprzez rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej", Poddziałania 9.3.2 - "Infrastruktura dydaktyczna szkół wyższych" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA