Tczew pompuje dla małej Darii!

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Tczew pompuje dla małej Darii!
Kolejne osoby i instytucje podejmują wyzwanie w ramach #GaszynChallenge. O co chodzi? O dobrą zabawę - ale i pomaganie - dzięki akcji prowadzone są zbiórki na chore dzieci, które wymagają terapii, kosztujących miliony złotych.

Na naszej stronie informowaliśmy już o akcji tutaj - #GaszynChallenge. Kolejne osoby i instytucje podejmują wyzwanie . Okazuje się, że całość rozkręca się na dobre - a wszystko dla małej Darii (link do zbiórki tutaj ).

Zasady są bardzo proste, nominowane osoby muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł na specjalne konto, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto na siepomaga.pl. Osoby lub organizacje, które zostały nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 kolejne osoby lub stowarzyszenia.

Początkowa akcja dotyczyła zbiórki 9 mln złotych na kosztowną terapię genową dla 18-miesięcznego Wojtusia, chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Kwotę już udało się zebrać, ale środki ze zbiórki trafiają na konta innych potrzebujących dzieci, dla których liczy się każda złotówka.


Zabawa trwa dalej...

Dramatyczna walka o życie Darii Tylko najdroższy lek świata może ją uratować!

Każdy, kto chciałby pomóc małej Darii w walce z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni, może wpłacić dowolną sumę na stronie: https://www.siepomaga.pl/daria


Urząd Miejski w TczewieRada Miejska w TczewieTczewskie Centrum Sportu i RekreacjiStraż Miejska w TczewieZakład Usług KomunalnychStarostwo Powiatowe w TczewieRada Powiatu TczewskiegoMiejska Biblioteka Publiczna w TczewieDrukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -4

  _gość

  27.06.2020, 08:49

  7 mln brakuje

  pompujta , samborek ty tez ! później będą kolejne zbiorki ! Na końcu nic innego w pracy nie będziecie robić, tylko pompować ...

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
 • -2

  W_gość

  27.06.2020, 14:36

  Wie ktoś po ile dzisiaj pietruszka?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA