Gdański ZUS zaprasza na dyżur telefoniczny

Telefon
Tczew - Gdański ZUS zaprasza na dyżur telefoniczny
Polski Bon Turystyczny, dodatkowy zasiłek opiekuńczy oraz zagadnienia związane z Platformą Usług Elektronicznych ZUS będą tematami dyżuru telefonicznego, organizowanego przez gdański oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Podczas dyżuru będzie można dowiedzieć się m.in. w jaki sposób aktywować bon i z niego skorzystać, co zrobić jeśli na profilu PUE nie pojawiła się zakładka "Mój Bon" oraz komu przysługuje bon i w jaki sposób można nim płacić.

- Nasi eksperci pomogą także założyć profil na Portalu Usług Elektronicznych ZUS (PUE), powiedzą jak z niego korzystać oraz jak uwierzytelnić swoje dane. Dyżur będzie także doskonałą okazją aby zadać pytania dotyczące dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Specjalista ZUS podpowie komu i w jakich okolicznościach przysługuje świadczenie oraz co trzeba zrobić aby je otrzymać. Przypomni także, że dodatkowy zasiłek opiekuńczy nie wlicza się do limitu 60 dni zasiłku opiekuńczego w roku kalendarzowym przyznawanego na tzw. ogólnych zasadach. - tłumaczą przedstawiciele gdańskiego ZUS.


Dyżur odbędzie się 10 września w godzinach od 9:00 do 13:00 pod nr telefonu 58 30 78 660 .


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA