Przy ZKZ powstanie "poligon budowlany" za 2,3 mln zł

(fot. FB: Powiat Tczewski)
Tczew - Przy ZKZ powstanie "poligon budowlany" za 2,3 mln zł
Inwestycja za ok. 2,3 mln zł ruszy wkrótce w Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie. W placówce powstanie tzw. poligon budowlany - który pozwoli w nowoczesnych warunkach szkolić młodzież z przedmiotów praktycznych.

Kilka dni temu została podpisana umowa na realizację zadania inwestycyjnego, realizowanego w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Tczewskiego - poprzez prace budowlane i doposażenie". Umowę ze strony Powiatu Tczewskiego podpisali: Mirosław Augustyn - Starosta Tczewski i Wicestarosta Piotr Cymanowski, zaś ze strony Wykonawcy - spółdzielni Produkcyjno-Usługowa RODŁO z Kwidzyna: Prezes Zarządu - Mieczysław Kulesz oraz jego zastępca Grzegorz Piotrowski.

- Przebudowa obejmowała będzie 2 pomieszczenia budynku oraz rozbiórkę magazynu i budowę w jego miejscu budynku dydaktycznego z przeznaczeniem na zajęcia dydaktyczne i praktyczne, czyli tzw. Poligonu Budowlanego. - informuje Marcin Stolarski, rzecznik Starostwa Powiatowego w Tczewie.


Koszt tego zadania wynosić będzie około 2,3 mln złotych i jest dofinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +7

  NN_gość

  01.04.2019, 09:38

  Dobrze

  Dobrze że się dba o wykształcenie zawodowe ponieważ potrzebni są fachowcy a nie tylko humaniści po LO

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx1.xx2 
 • -3

  Grazyna_gość_gość

  01.04.2019, 10:55

  tnij.tcz.pl/?u=5ad937

  Odpowiedz
  IP: 87.158.xx8.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA