Raport z ewaluacji strategii Polityka Rowerowa Miasta Tczewa do 2020 r

Rower (fot. tcz.pl)
Tczew - Raport z ewaluacji strategii Polityka Rowerowa Miasta Tczewa do 2020 r
Urzędnicy z tczewskiego ratusza zapraszają do zapoznania się z raportem z ewaluacji strategii Polityka Rowerowa Miasta Tczewa do 2020 r.

Opracowanie ma na celu ocenę realizacji polityki rowerowej Tczewa. Dokument ten przyjęto uchwałą Rady Miasta 29 maja 2014 r. Stanowi on wytyczne dla realizacji rocznych działań jednostek budżetowych, podległych Prezydentowi Miasta, w zakresie trzech priorytetów polityki rowerowej miasta w latach 2014-2020.

Raport został przygotowany przez stowarzyszenie Rowerowa Gdynia, przy współudziale Katedry Studiów Miejskich i Rozwoju Regionalnego na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Z raportem można zapoznać się tutaj.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -2

  Łupaszko_gość_gość_gość

  30.10.2020, 09:00

  '' a'la long"

  Nooo jest cudownie, wybudowanych kilka ścieżek za gigantyczne kwoty. I co dalej jaka jest wizja rozwoju miasta???????!!?

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx8.xx1 
 • +2

  Jesteś _gość

  30.10.2020, 19:49

  Twoje życie jest smutne i marne ciągle narzekasz jesteś nieszczęśliwy i wszystko źle na około ciebie się dzieje nie masz ciekawie musisz z tym żyć pewnie nie masz znajomych eh szkoda gadać

  Cytuj
  IP: 37.47.xx9.xx7 
 • +1

  X65_gość

  31.10.2020, 16:31

  Wyj**anie kasy na ścieżki i zabranie kasy ludziom za śmieci brawo wy

  Odpowiedz
  IP: 79.141.xx2.xx1 
 • +2

  Adam _gość

  31.10.2020, 18:30

  polityka rowerowa

  Od samego początku = nie ma właściwej polityki rowerowej w naszym mieście. Bzdurnie wymyślono przebieg ścieżek na ulicy Wojska Polskiego, ulicy Gdańskiej. Dlaczego nie poprowadzono ścieżki "po stronie wiatraka"? ile jest tam skrzyżowań? ul. Saperów (wjazd do byłych koszar) ul. Grunwaldzka, ul. Piaskowa, ul, Targowa - dodatkowo od zawsze był tam szeroki chodnik i świetnie można by skomunikować tą trasę z skwerkiem Kopernika. a jest po drugiej stronie. TRAGEDIA. A ulica Gdańska - tak samo - strona przy "Ekonomiku" CPN, ul. Sadowa, ul. J. Narodu i ul. Chłodna a gdzie usytuowano trasę - Metal-zbyt Urz. Skarbowy, cmentarz, Netto i Galeria. czekam na kolejne rewelacyjne szlaki

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.