Nabór na dziewiąty Pchli Targ rozpoczęty!

Pchli Targ (fot. A. Jagielska)
Tczew - Nabór na dziewiąty Pchli Targ rozpoczęty!
Jeśli masz w domu już niepotrzebne, a piękne przedmioty z duszą, książki, biżuterię, a może sam hobbistycznie zajmujesz się rękodziełem, to wydarzenie adresowane jest właśnie do Ciebie. 2 czerwca od godz. 10.00 do 17.00 na tczewskiej Starówce odbędzie się Pchli Targ. Rok temu handlowało 178 osób z Tczewa i całego Kociewia, Trójmiasta, Słupska, Bydgoszczy, Malborka, Elbląga, Kwidzyna oraz Grudziądza. Byli wśród nich kolekcjonerzy i rękodzielnicy.

Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do osób prywatnych, z wyjątkiem przedsiębiorców oferujących artykuły spożywcze i tzw. małą gastronomię. Wystawcami mogą być również dzieci, oczywiście za zgodą rodziców.

Co trzeba zrobić, aby zostać wystawcą? Wystarczy zapoznać się z regulaminem, wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny na stronie internetowej: www.pchlitarg.tczew.pl i poczekać na odpowiedź od organizatorów. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 maja, również osobiście w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie. Co ważne, wystawcy nie ponoszą żadnych opłat.


Drukuj
Prześlij dalej