Rakowiec - wodociąg gotowy

(fot. gniew.pl)
Rakowiec - wodociąg gotowy
W Rakowcu odbyło się uroczyste otwarcie inwestycji rozbudowy wodociągu Rakowiec - Małe Wyręby - Wielkie Wyręby. Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Maciej Czarnecki wraz z Sołtys Bogumiłą Sondej, Senatorem RP Ryszardem Świlskim oraz mieszkańcami Rakowca dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi na terenie inwestycji.

Wykonawcą robót budowlanych była firma Termid Anna Błaszkowska.

Koszt inwestycji wyniósł 1 391 519 złotych. Gmina Gniew na to zadanie pozyskała 666 696 złotych z "Europejskiego Funduszu na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Operacja pn. Rozbudowa Sieci Wodociągowej w miejscowości Rakowiec - Małe Wyręby - Wielkie Wyręby, gmina Gniew, mająca na celu: "Poprawę stanu infrastruktury technicznej związanej z zaopatrzeniem w wodę oraz poprawę warunków życia mieszkańców poprzez budowę sieci wodociągowej w miejscowości Rakowiec" , współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Podstawowe usługi, odnowa wsi na obszarach wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Fryc_gość_gość_gość

  18.02.2022, 08:04

  W Rakowcu szundami wode nosili do niedawna jeszcze

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx9 
 • jerzy_gość_gość_gość

  18.02.2022, 23:25

  Co za rewelacja w 21 wieku zbudowano wodociąg!! Gdyby to było gdzieś np. w Afryce to byłoby się czym podniecać, a tak wstyd dla naszych władz.

  Odpowiedz
  IP: 31.1.xx0.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.