ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Email, komputer, wiadomość
Tczew - ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia
Pomorskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pomimo pandemii nie rezygnują ze szkoleń. Zmieniła się jedynie ich forma. Nasi eksperci cały czas są do dyspozycji klientów, tyle że online. Już wkrótce będzie można skorzystać z ich porady w zakresie ulgi w opłacaniu składek - także w związku z COVID-19 oraz "Małego ZUS".

Już w środę 6 maja od godz. 10:00 do 12:00 zapraszamy na wirtualne szkolenie dotyczące ulgi w opłacaniu składek - także w związku z COVID-19. Spotkanie poprowadzą specjaliści ZUS z Wejherowa. Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się o jakie rodzaje ulgi można się ubiegać oraz jaką niezbędną dokumentację należy przygotować aby otrzymać wsparcie. Zapisy na szkolenie można kierować na adres: alicja.grudzinska@zus.pl.

Tego samego dnia, o godz. 10:00 rozpocznie się szkolenie z "Małego ZUS", które przeprowadzą eksperci z ZUS w Bytowie. Uczestnicy webinarium dowiedzą się m.in. kto może opłacać niższe składki na ubezpieczenia społeczne, jakie warunki należy spełnić aby skorzystać z ulgi, jakie dokumenty przygotować oraz jakie obowiązki wynikają z "Małego ZUS". Zapisy na szkolenia przyjmowane są mailowo pod adresem: iwona.batruch@zus.pl 

- Webinaria prowadzone są za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W przypadku obu szkoleń w zgłoszeniu trzeba podać adres mailowy, na który w dniu szkolenia wyślemy link do wydarzenia, datę i temat webinarium, liczbę uczestników i numer telefonu do kontaktu. - mówi Krzysztof Cieszyński, rzecznik gdańskiego ZUS.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  xxx_gość

  04.05.2021, 06:19

  taa bezpłatne jak k***a szczepionki z naszych podatków

  Odpowiedz
  IP: 79.186.xx8.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA