ZUS zaprasza na cykl szkoleń

Email, komputer, wiadomość
Tczew - ZUS zaprasza na cykl szkoleń
Pomorskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych cały czas organizują bezpłatne szkolenia dla swoich klientów. Tym razem ich tematem będą ulgi w spłacie należności z tytułu składek, elektronizacja akt pracowniczych oraz zasady zgłaszania i rozliczania składek za pracowników.

We wtorek, 24 maja o godz. 10:00, ZUS zaprasza na webinarium o formach wsparcia, z których mogą skorzystać osoby, które mają problemy ze spłatą składek. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie warunki należy spełnić, aby rozłożyć składki na raty, a także na czym polega odroczenie terminu płatności składek oraz jakie są zasady wypełniania wniosków i jakie dokumenty trzeba złożyć. Zapisy na szkolenie ZUS przyjmuje mailowo pod adresem: karolina.eikmann@zus.pl.

W środę 25 maja, również o godz. 10:00, odbędzie się szkolenie online pod tytułem "Prościej, taniej, e-akta". Jego tematem będzie elektronizacja akt pracowniczych. Eksperci wytłumaczą na czym polega projekt e-akta, jakie są jego zalety oraz jakie niesie z sobą obowiązki dla pracodawców.

Dzień później, w czwartek 26 maja, także o godz. 10:00, ZUS zaprasza na wirtualne spotkanie dotyczące zasad zgłaszania i rozliczania składek za pracowników. Zgłoszenia na te dwa szkolenia można wysyłać na adres: slupsk_wydarzenia@zus.pl.


Szkolenia będą prowadzone za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia trzeba dołączyć podpisane oświadczenie RODO, które jest dostępne na stronie zus.pl.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Nick_gość_gość

  23.05.2022, 12:16

  Nick

  Skrót ZUS - Zakład Utylizacji Szmalu

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx2.xx2 
 • Zus _gość

  24.05.2022, 08:28

  Zus

  Zus to powinien zrobić szkolenie na temat "jak dodzwonić się do ZUS i nie rozwalić telefonu".

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA