Od lodówki sklep zajął się ogniem

Straż pożarna (fot. Tcz.pl)
Tczew - Od lodówki sklep zajął się ogniem
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 07.06.2021 roku do 13.06.2021 roku zanotowano łącznie 34 zdarzeń w tym 5 pożarów, 28 miejscowych zagrożeń oraz 1 zdarzenie fałszywe.

08.06.2021 - Swarożyn ul. Leśna- wypadek drogowy
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód ciężarowy z naczepą leżący w rowie. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej poszkodowanemu kierowcy oraz ewakuacji poszkodowanego z pojazdu na desce ortopedycznej. W zdarzeniu brały udział 4 zastępy z JRG Tczew oraz 1 zastęp z OSP Swarożyn.

09.06.2021 - Rzeżęcin - wypadek drogowy
Na miejscu zdarzenia zastano samochód dostawczy, który uderzył w drzewo. Działania polegały na odłączeniu akumulatora, udzieleniu kpp kierowcy oraz zneutralizowaniu płynów eksploatacyjnych. W likwidacji skutków zdarzenia udział brał 1 zastęp z JRG Tczew oraz 1 zastęp z OSP Morzeszczyn.

11.06.2021 - Piaseczno DK 91 - potrącenie osoby przez auto
Na miejscu zdarzenia zastano leżącą osobę potrąconą przez samochód osobowy marki BMW. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe. Pomimo szybkiej resuscytacji nie udało się uratować potrąconej kobiety. W zdarzeniu udział brał 1 zastęp z JRG Tczew, 1 zastęp z OSP Gniew oraz 1 z OSP Piaseczno.

13.06.2021 - Gniszewo ul. Bursztynowa - pożar w kotłowni
Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastano zadymione pomieszczenie piwniczne, w którym znajdował się piec. Dzięki sprawnej interwencji mieszkańców ogień w kotłowni nie rozprzestrzenił się. Pomieszczenie przewietrzono i sprawdzono kamerą termowizyjną. W działaniach udział brały 2 zastępy JRG Tczew oraz 1 zastęp OSP Gniszewo.

13.06.2021 - Tczew ul. Mickiewicza - pożar w sklepie

W godzinach wieczornych doszło do pożaru lodówki w sklepie ogólnospożywczym. Zadymienie było tak intensywne, że rozprzestrzeniło się na mieszkania będące nad sklepem. Mieszkańcy zostali ewakuowani i nikt nie został poszkodowany. Ratownicy w aparatach ochrony układu oddechowego podali prąd wody na palącą się lodówkę. Pomieszczenia sklepu i mieszkania oraz klatkę schodową przewietrzono i sprawdzono miernikiem wielogazowym oraz kamera termowizyjną. W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Tczew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +9

  k_gość

  16.06.2021, 06:19

  Ratownicy w aparatach ochrony układu oddechowego podali prąd wody na palącą się lodówkę. Skladnia artykułów na tym portalu to jakieś nieporozumienie, pisane przez sparaliżowanego niedorozwiniętego downa o 99 płciach

  Odpowiedz
  IP: 79.186.xx5.xx6 
 • +4

  Natenczas Wojski_gość_gość_gość

  16.06.2021, 07:14

  Od lodówki sklep zajął się ogniem

  A potem od ognia zamarzł.

  Odpowiedz
  IP: 79.163.xx4.xx4 
 • +2

  bb_gość

  16.06.2021, 08:05

  "Pomimo szybkiej resuscytacji" ... prowadzonej przez kierowcę jednego z aut a następnie przejętej przez zespół ZRM...

  Odpowiedz
  IP: 81.210.xx6.xx8 
 • -1

  Monika_gość_gość_gość

  16.06.2021, 16:31

  Hej

  Witajcie panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: tnij.tcz.pl/?u=ab8b0d

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx7.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.