Muzyczna Starówka - koncert: Panieneczki + animacje dla dzieci

Panieneczki (fot. Hubert Grygielewicz)

odbyło się
11
08.2019
Niedziela
Tczew - Muzyczna Starówka - koncert: Panieneczki + animacje dla dzieci
"Muzyczna Starówka" to wydarzenie, podczas którego w wybrane niedziele lipca i sierpnia będzie można posłuchać koncertów, natomiast dzieci będą miały okazję do wspaniałej zabawy z animatorami, klaunami i postaciami bajkowymi. Wstęp wolny

Muzyczna Starówka - koncert: Panieneczki + animacje dla dzieci
11 sierpnia 2019 godz. 16.00
Park przy Centrum Kultury i Sztuki, ul. Wyszyńskiego 10

Wstęp wolny

Panieneczki
Pochodzące z Bydgoszczy neofolkowe Panieneczki od kilku lat pasjonuje historia ziemi kujawskiej. Szeroko pojęte sprawy damsko-męskie oraz zamążpójście, będące głównym tematem zainteresowań niegdysiejszych Kujawianek stały się motywem przewodnim ich debiutanckiej EPki. To także historie o dojrzewaniu i kobiecości... 
Panieneczki koncertowały jako gość specjalny na trzymiesięcznej trasie Korteza HEJ WY i spotkały się bardzo entuzjastycznym przyjęciem publiczności. W ubiegłym roku zagrały także na festiwalach Open'er i OFF. Obecnie dziewczyny pracują nad drugą częścią "Opowieści zasłyszanych na wiosce", która ukaże się już w najbliższych miesiącach!
Panieneczki tworzą:
Anita Sobiechowska - kontrabas, gitara basowa, syntezatory
Irena Filuś - skrzypce, śpiew

Joanna Glubiak - perkusja
Kate Nürnberg - instrumenty klawiszowe
 
Program:
godz. 16.00 - animacje dla dzieci 
godz. 17.00 - Panieneczki - koncert

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +10

  EkO_gość

  09.08.2019, 06:51

  o tym napiszcie!

  Tcz.pl to portal informacyjny miasta Tczewa? Dlaczego nie ma więc żadnej informacji o tym, jak zorganizowane jest przelewanie środków z kart miejskich?! Może warto przyjść i zobaczyć te kolejki? Może zapytajcie państwo ludzi w tych kolejkach, co o tym sądzą! To jest temat. Niewygodny?

  Odpowiedz
  IP: 85.198.xx9.xx8 
 • dzm_gość

  12.08.2019, 11:37

  Popieram.Kolejki niesamowite o każdej porze.Wchodzi jedna osoba i jej załatwianie trwa strasznie długo. Czy rzeczywiście przelew środków to taka skomplikowana operacja?

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA