CZARNE KWIATY z noworocznym show

Czarne Kwiaty

odbyło się
27
01.2017
Piątek
Tczew - CZARNE KWIATY z noworocznym show
Przed Wami Czarne Kwiaty z noworocznym show. W podziemiach Centrum Kultury i Sztuki zobaczycie swoich ulubieńców w zupełnie nowej odsłonie.

Nowy materiał, nowe twarze, nowa moc na scenie Muzycznego Zagłębia. Nie bójcie się jednak, że nas nie poznacie, wciąż mocno kopiemy i dajemy czadu w starym stylu. Spodziewajcie się więc kilkudziesięciu minut rockandrollowej rozpierduchy - mówią Czarne Kwiaty.


Co jeszcze? Przygotowaliśmy dla Was piękne wydanie najnowszej płyty Czarnych Kwiatów „Marzyciele” - będzie można ją nabyć w trakcie koncertu, podobnie inne gadżety.

Debiutancki album „MARZYCIELE” to ich pierwsza pełnowymiarowa studyjna płyta. Wypadkowa ich gustów muzycznych i zainteresowań. Rockowa, ale też romantyczna, niekiedy wesoła, dająca do myślenia.

I pamiętajcie - Czarne Kwiaty najpiękniej pachną w dobrym towarzystwie. Zabierzcie wiec ze sobą swoich kolegów, koleżanki, a nawet nauczycielkę języka angielskiego, dla której spalaliście się w liceum.

Zespół Czarne Kwiaty to mieszanka emocjonującego i energetycznego rocka, ale też łagodności i melancholii niekiedy. Zespół powstał 8 lat temu, początkowo nazywał się Black Flowers. Z czasem zespół postanowił grać piosenki tylko po polsku i tak do dziś grają pod nazwą Czarne Kwiaty.

Skład:

Gitary - Jacek Langowski i Robert Czajkowski

Wokal - Michał Sarnowski

Bas - Maciej Skerka

Perkusja - Zbigniew Sylwestrowicz

https://czarnekwiaty.bandcamp.com/releases

https://www.youtube.com/channel/UCHvjcT5lVazVgZA8qmQ0F4w

https://web.facebook.com/CzarneKwiatyOfficial/about/?tab=page_info

http://czarnekwiaty.pl/
Drukuj
Prześlij dalej