Konkurs plastyczny - "Znalezione na strychu"

Biblioteka (fot. tcz.pl)

odbyło się
17
04.2012
Wtorek
Tczew - Konkurs plastyczny - "Znalezione na strychu"
Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie ogłasza konkurs plastyczny "Znalezione na strychu". Celem konkursu jest odwoływanie się do nieprzemijających wartości wychowania w duchu szacunku względem tradycji i przeszłości, przywoływanie wspomnień naszych przodków, tworzenie pomostu międzypokoleniowego, kształtowanie wśród uczestników pozytywnego wizerunku rodziny oraz siebie samych, wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych oraz kształtowanie wyobraźni.

1. Konkurs adresowany jest do: wychowanków przedszkoli, uczniów wszystkich typów szkół oraz do osób dorosłych i zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:

5 - 7 lat
8 - 10 lat
11 - 13 lat
14 - 19 lat
powyżej 19 lat

2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną, indywidualną, samodzielnie wykonaną pracę (nie przyjmujemy prac zbiorowych) w wybranej technice plastycznej płaskiej (malarstwo: farby; rysunek: kredki, ołówek) w formacie A4 lub A3.

3. Każda praca na odwrocie powinna zawierać następujące informacje:
- imię, nazwisko, wiek autora,
- nazwę, adres i telefon szkoły lub innej placówki oraz klasę,
- imię i nazwisko opiekuna (telefon kontaktowy lub e-mail),
4. Prace przyjmowane są w każdej filii bibliotecznej na terenie całego miasta oraz w Bibliotece Głównej przy ul. J. Dąbrowskiego 6 do dnia 17 kwietnia 2012 roku.
5. Prace nadesłane na konkurs pozostają własnością organizatora. Mogą być wykorzystywane w działalności biblioteki (wystawy, prezentacje multimedialne, strona internetowa, publikacje itd.).
6. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji danych osobowych uczestników konkursu i ich opiekunów.
7. Jury konkursu powołane przez organizatora oceni prace i przyzna nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych. Z wynikami będzie można zapoznać się na stronie internetowej: www.mbp.tczew.pl od 30 kwietnia 2012 r.
8. Dostarczenie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  ania_gość

  02.04.2012, 10:26

  bardzo fajna inicjatywa! oby więcej takich konkursów plastycznych ! chociaż temat wcale nie jest łatwy do namalowania..

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx6.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.