Wyniki II kolejki 1 ligi - ALPN 2012
I liga (12.04.2012)
1.Resteks - LZS Ajagore 2-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
Resteks: Marcin Korda (1), Jakub Kuśnierz (1);
LZS Ajagore: Piotr Tomasiak (2), Daniel Pepliński (1);
Napomnienia:
Jakub Kuśnierz (Resteks), Bartosz Langowski (Resteks), Bartosz Langowski (Resteks);
Wykluczenia:
Bartosz Langowski (Resteks).
2.Pat-Bud - PB Euro-Gres 2-1 (1-1)
Strzelcy bramek:
Pat-Bud: Rafał Bronk (1), Krzysztof Wilczewski (1);
PB Euro-Gres: Marcin Rekowski (1);
Napomnienia:
Sebastian Cylka (Pat-Bud), Rafał Bronk (Pat-Bud), Dominik Jakubowski (Pat-Bud), Paweł Zwirbulis (PB Euro-Gres), Michał Chamski (PB Euro-Gres).
3.Kaliber - Mar-Mot 4-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
Kaliber: Marek Bieszka (1), Mariusz Wołoszyk (1), Wojciech Bieszka (1), Tomasz Bieszka (1);
Mar-Mot: Leszek Michna (2), Włodzimierz Chmielecki (1), Bogusław Lizak (1).
4.AB Zakład Kominiarski - GoodFellas 3-4 (0-1)
Strzelcy bramek:
AB Zakład Kominiarski: Maciej Gil (2), Szymon Malecki (1);
GoodFellas: Radosław Kolasa (1), Krystian Buchholz (1), Michał Kolos (1), Marcin Gorajski (1);
Napomnienia:
Krzysztof Zaradny (AB Zakład Kominiarski), Karol Łucarz (AB Zakład Kominiarski), Kamil Markowski (AB Zakład Kominiarski).
5.Abisynia - SŻL Nagołej Monterzy 3-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Abisynia: Ryszard Mikosik (2), Artur Jakubiak (1).
SŻL Nagołej Monterzy: Artur Koluch (3);
Napomnienia:
Artur Koluch (SŻL Nagołej Monterzy).
6.Hydromechanika - EbroGym Tczew 3-6 (1-4)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika: Łukasz Kinder (1), Przemysław Rybka (1), Rafał Strzelczyk (1);
EbroGym Tczew: Dariusz Ciesielski (2), Adam Geliński (2), Karol Damaszke (2).
Harmonogram spotkań:
III kolejka (19.04.2012- czwartek)
1) 17.00 Mar-Mot - Abisynia
2) 17.50 GoodFellas - Kaliber
3) 18.40 PB Euro-Gres - AB Zakład Kominiarski
4) 19.30 LZS Ajagore - Hydromechanika
5) 20.20 EbroGym Tczew – Pat-Bud
6) 21.10 SŻL Nagołej Monterzy - Resteks
I liga (12.04.2012)
1.Resteks - LZS Ajagore 2-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
Resteks: Marcin Korda (1), Jakub Kuśnierz (1);
LZS Ajagore: Piotr Tomasiak (2), Daniel Pepliński (1);
Napomnienia:
Jakub Kuśnierz (Resteks), Bartosz Langowski (Resteks), Bartosz Langowski (Resteks);
Wykluczenia:
Bartosz Langowski (Resteks).
2.Pat-Bud - PB Euro-Gres 2-1 (1-1)
Strzelcy bramek:
Pat-Bud: Rafał Bronk (1), Krzysztof Wilczewski (1);
PB Euro-Gres: Marcin Rekowski (1);
Napomnienia:
Sebastian Cylka (Pat-Bud), Rafał Bronk (Pat-Bud), Dominik Jakubowski (Pat-Bud), Paweł Zwirbulis (PB Euro-Gres), Michał Chamski (PB Euro-Gres).
3.Kaliber - Mar-Mot 4-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
Kaliber: Marek Bieszka (1), Mariusz Wołoszyk (1), Wojciech Bieszka (1), Tomasz Bieszka (1);
Mar-Mot: Leszek Michna (2), Włodzimierz Chmielecki (1), Bogusław Lizak (1).
4.AB Zakład Kominiarski - GoodFellas 3-4 (0-1)
Strzelcy bramek:
AB Zakład Kominiarski: Maciej Gil (2), Szymon Malecki (1);
GoodFellas: Radosław Kolasa (1), Krystian Buchholz (1), Michał Kolos (1), Marcin Gorajski (1);
Napomnienia:
Krzysztof Zaradny (AB Zakład Kominiarski), Karol Łucarz (AB Zakład Kominiarski), Kamil Markowski (AB Zakład Kominiarski).
5.Abisynia - SŻL Nagołej Monterzy 3-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Abisynia: Ryszard Mikosik (2), Artur Jakubiak (1).
SŻL Nagołej Monterzy: Artur Koluch (3);
Napomnienia:
Artur Koluch (SŻL Nagołej Monterzy).
6.Hydromechanika - EbroGym Tczew 3-6 (1-4)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika: Łukasz Kinder (1), Przemysław Rybka (1), Rafał Strzelczyk (1);
EbroGym Tczew: Dariusz Ciesielski (2), Adam Geliński (2), Karol Damaszke (2).
Harmonogram spotkań:
III kolejka (19.04.2012- czwartek)
1) 17.00 Mar-Mot - Abisynia
2) 17.50 GoodFellas - Kaliber
3) 18.40 PB Euro-Gres - AB Zakład Kominiarski
4) 19.30 LZS Ajagore - Hydromechanika
5) 20.20 EbroGym Tczew – Pat-Bud
6) 21.10 SŻL Nagołej Monterzy - Resteks
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator POS w Tczewie
Organizator POS w Tczewie
Komentarze (11) dodaj komentarz
xyz_gość
13.04.2012, 11:03
gratuluje wyboru tego nowego sędziego..wprowadza nowe reguły. z tych wszystkich sędziów, którzy sędziowali to on jest jakimś nieporozumieniem.
Odpowiedzock_gość
13.04.2012, 11:50
dokładnie! sędziowie to nieporozumienie! ten blondyn ostatnio przy zawodnikach co chodził i ten stary teraz, każdy sędzia ma swoją linię sędziowania, jak tak co kolejkę będziemy mieli niespodzianki wśród sędziów i oni będą najważniejsi na boisku to gra w tej lidze mija się z celem. Panowie sędziowie! ustalcie wspólną linię sędziowania i wtedy nas jej uczcie! a nie, że każdy sobie rzepkę skrobie! tyle w temacie!
Odpowiedz_gość
13.04.2012, 14:03
To zrezygnuj :D
Cytujalan_gość
13.04.2012, 12:12
KUTFELLAS
KUTFELLAS...!!!! DO BOJÓ!!!
Odpowiedz_gość
13.04.2012, 13:55
Panie POS, gdzie są zdjęcia drużyn wraz ze składami?
Odpowiedzkibic2_gość
13.04.2012, 14:35
Tak patrzę na wyniki spotkań to liga wydaje sie być dosyc wyrównana, nie ma drużyn mocno odstających od siebie w plus i minus. Jak jest na boisku, czy widać duże różnice w umiejętnościach w tych zespołach? Jest ktoś kto widział większość spotkań?
Odpowiedz_gość
13.04.2012, 15:46
Ciekawe czy bedą komentarze od pana obserwatora ;)
Odpowiedzdo Alana_gość
13.04.2012, 20:24
Alan powtórzymy angielski :)))) "to be"...
Odpowiedzalan_gość
14.04.2012, 08:01
or not to bi kur....
aj ... em, ju .....are .... ;)))
Cytuj_gość
13.04.2012, 22:08
brawo kaliber !!!
Odpowiedzgostek_gość
13.04.2012, 22:34
POS zajęty....
nie ma zdjęć i nie będzie bo POS zajęty przygotowaniami do Euro /szkolenie sędziowskie-sory podawanie piłek za bramką /
Odpowiedz