Tczewska gala boksu. Kto skrzyżuje rękawice?

Gala boksu w Tczewie
Tczew - Tczewska gala boksu. Kto skrzyżuje rękawice?
Już 6 maja w sali tczewskiego EBRO będziemy mogli zobaczyć walki debiutanta Patryka Litkiewicza, Przemysława Opalacha (1-0, 0 KO), Ronny Mittaga (10-1, 5 KO) oraz pokazowy pojedynek Wojciecha Bartnika. Ogłoszono już przeciwników, którzy będą zmagać się z wyżej wymienionymi bokserami występującymi na gali.

Zawodnik CK Promotion, Patryk Litkiewicz, który po raz pierwszy stanie w ringu bez kasku w oficjalnym pojedynku spotka się z innym debiutantem, Marcinem Cybulskim. Patryk całą karierę amatorską spędził boksując w klubie Wisła Tczew, stoczył ok. 90 walk, z których zdecydowaną większość wygrał, zdobywając mi. Puchar Polski juniorów, natomiast Marcin swą karierę rozpoczął dość późno walcząc w barwach Startu Elbląg, zaliczając 30 ringowych występów. Przemysław Opalach, który nie tak dawno debiutował na gali w Olsztynie, stoczy swoją drugą walkę, a jego oponentem będzie Rafał Piotrowski (0-6, 0 KO), który niedawno zawalczył z Krzysztofem Chudeckim w jego pierwszym zawodowym starciu. Przyjezdny Ronny Mittag spotka się ze znanym dość dobrze z pojedynków z Robertem Świerzbińskim oraz Michałem Starbałą, twardym Białorusinem Ruslanem Rodiwiczem (7-2, 7 KO). Wydarzeniem wieczoru będzie pokazowy pojedynek Wojciecha Bartnika.

Bilety w cenie od 29 zł do 69 zł za miejsca w pobliżu ringu można zakupić przy ulicy Jagielońskiej 55 w recepcji Ebro Gym (mapę dojazdu można znaleźć na www.ebrogym.pl ). Gala będzie retransmitowana na antenie Canal +.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • vvv_gość

  10.04.2011, 11:15

  Kedy ta gala???

  Kiedy odbędzie sie ta gala? bo w innym miejscu na tej stronie jest info, że 16 kwietnia, a tu 6 maj.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx3 
 • msjaro_gość

  10.04.2011, 17:47

  Przełożono termin na 6 maja, zatem data 16 kwietnia jest nieaktualna.

  Odpowiedz
  IP: 88.156.xx5.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.