Wyniki VI kolejki 1 ligi runda rewanżowa - ALPN 2014.
I liga (2.10.2014)
1. Flextronics - SD Poland 1-2 (1-0)
Strzelcy bramek:
Flextronics: Mateusz Kreft (1);
SD Poland: Krzysztof Liedtke (2).
2. TeTka - PB Euro-Gres 4-5 (2-3)
Strzelcy bramek:
TeTka: Mariusz Chorążewski (2), Daniel Weroniecki (1), Krzysztof Kuliński (1);
PB Euro-Gres: Marcin Rekowski (3), Michał Chamski (2).
3. Compact & Meble Kropkowski - Bomar P&J Sport 6-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Compact & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (2), Jacek Kołodziej (1), Sławomir Wilczewski (1), Andrzej Jewiarz (1), Paweł Kleinschmidt (1);
Bomar P&J Sport: Mateusz Pustkowski (1), Paweł Olejnik (1), samobójcza (1);
Napomnienia:
Paweł Olejnik (Bomar P&J Sport).
4. Pit Stop Serwis - Wisła 1924 4-2 (2-0)
Strzelcy bramek:
Pit Stop Serwis: Bogusław Lizak (3), Paweł Barczewski (1);
Wisła 1924: Jakub Kwiatkowski (1), Maciej Trochowski (1);
Napomnienia:
Tomasz Krzywicki (Wisła 1924).
5. SŻL Monterzy - Grześkowiak Team 3-0 (2-0)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Łukasz Pawłowski (1), Krzysztof Riebandt (1), Tomasz Mazurkiewicz (1);
Napomnienia:
Marcin Połaczek (SŻL Monterzy), Łukasz Nadolski (SŻL Monterzy), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 - I liga
24 bramek - Krzysztof Liedtke (SD Poland);
22 bramek - Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis);
17 bramek - Przemysław Zajmała (PB Euro-Gres), Marcin Jurczyński (SD Poland);
14 bramek - Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Mateusz Kreft (Flextronics);
12 bramek - Dominik Kaczmar (Wisła 1924);
11 bramek - Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport), Artur Koluch (SŻL Monterzy), Phillip Stepnakowski (Flextronics);
10 bramek - Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Kacper Milewski (TeTka), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Krystian Krause (Wisła 1924), Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy);
9 bramek - Rafał Komorowski (Wisła 1924), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport), Mateusz Rekowski (Wisła 1924), Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924);
8 bramek - Marcin Knitter (Flextronics), Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team), Jacek Manuszewski (Pit Stop Serwis), Mariusz Chorążewski (TeTka);
7 bramek - Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Sadowski (Flextronics);
6 bramek - Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Milewski (Pit Stop Serwis), Marcin Rekowski (PB Euro-Gres), Krzysztof Riebandt (SŻL Monterzy);
5 bramek - Kamil Markowski (Wisła 1924), Patryk Bielski (SD Poland), Karol Knnopik (Flextronics), Maciej Trochowski (Wisła 1924);
4 bramki - Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis), Arendt Adrian (Wisła 1924), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Karol Damaszke (SD Poland), Adrian Huebner (Flextronics), Karol Gil (PB Euro-Gres), Bartosz Langowski (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Nadolski (SŻL Monterzy);
Harmonogram spotkań:
VII kolejka (9.10.2014- czwartek)
1) 17.00 Wisła 1924 - SŻL Monterzy
2) 17.50 Grześkowiak Team - Flextronics
3) 18.40 Bomar P&J Sport - Pit Stop Serwis
4) 19.30 PB Euro-Gres - Flextronics Compact & Meble Kropkowski
5) 20.20 SD Poland - TeTka
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
I liga (2.10.2014)
1. Flextronics - SD Poland 1-2 (1-0)
Strzelcy bramek:
Flextronics: Mateusz Kreft (1);
SD Poland: Krzysztof Liedtke (2).
2. TeTka - PB Euro-Gres 4-5 (2-3)
Strzelcy bramek:
TeTka: Mariusz Chorążewski (2), Daniel Weroniecki (1), Krzysztof Kuliński (1);
PB Euro-Gres: Marcin Rekowski (3), Michał Chamski (2).
Compact & Meble Kropkowski wraz ze składem:
Roman Żygowski-Arski
Wojciech Piotrowski
Piotr Malkowski
Damian Kleinschmidt
Marcin Glienke
Radosław Kolasa
Grzegorz Kwiatkowski
Jacek Kołodziej
Paweł Kleinschmitd
Mariusz Marć
Andrzej Jewiarz
Bartosz Langowski
Andrzej Sikora
Jerzy Jaroński
Sławomir Wilczewski
Roman Żygowski-Arski
Wojciech Piotrowski
Piotr Malkowski
Damian Kleinschmidt
Marcin Glienke
Radosław Kolasa
Grzegorz Kwiatkowski
Jacek Kołodziej
Paweł Kleinschmitd
Mariusz Marć
Andrzej Jewiarz
Bartosz Langowski
Andrzej Sikora
Jerzy Jaroński
Sławomir Wilczewski
3. Compact & Meble Kropkowski - Bomar P&J Sport 6-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Compact & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (2), Jacek Kołodziej (1), Sławomir Wilczewski (1), Andrzej Jewiarz (1), Paweł Kleinschmidt (1);
Bomar P&J Sport: Mateusz Pustkowski (1), Paweł Olejnik (1), samobójcza (1);
Napomnienia:
Paweł Olejnik (Bomar P&J Sport).
4. Pit Stop Serwis - Wisła 1924 4-2 (2-0)
Strzelcy bramek:
Pit Stop Serwis: Bogusław Lizak (3), Paweł Barczewski (1);
Wisła 1924: Jakub Kwiatkowski (1), Maciej Trochowski (1);
Napomnienia:
Tomasz Krzywicki (Wisła 1924).
5. SŻL Monterzy - Grześkowiak Team 3-0 (2-0)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Łukasz Pawłowski (1), Krzysztof Riebandt (1), Tomasz Mazurkiewicz (1);
Napomnienia:
Marcin Połaczek (SŻL Monterzy), Łukasz Nadolski (SŻL Monterzy), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 - I liga
24 bramek - Krzysztof Liedtke (SD Poland);
22 bramek - Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis);
17 bramek - Przemysław Zajmała (PB Euro-Gres), Marcin Jurczyński (SD Poland);
14 bramek - Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Mateusz Kreft (Flextronics);
12 bramek - Dominik Kaczmar (Wisła 1924);
11 bramek - Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport), Artur Koluch (SŻL Monterzy), Phillip Stepnakowski (Flextronics);
10 bramek - Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Kacper Milewski (TeTka), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Krystian Krause (Wisła 1924), Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy);
9 bramek - Rafał Komorowski (Wisła 1924), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport), Mateusz Rekowski (Wisła 1924), Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924);
8 bramek - Marcin Knitter (Flextronics), Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team), Jacek Manuszewski (Pit Stop Serwis), Mariusz Chorążewski (TeTka);
7 bramek - Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Sadowski (Flextronics);
6 bramek - Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Milewski (Pit Stop Serwis), Marcin Rekowski (PB Euro-Gres), Krzysztof Riebandt (SŻL Monterzy);
5 bramek - Kamil Markowski (Wisła 1924), Patryk Bielski (SD Poland), Karol Knnopik (Flextronics), Maciej Trochowski (Wisła 1924);
4 bramki - Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis), Arendt Adrian (Wisła 1924), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Karol Damaszke (SD Poland), Adrian Huebner (Flextronics), Karol Gil (PB Euro-Gres), Bartosz Langowski (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Nadolski (SŻL Monterzy);
Harmonogram spotkań:
VII kolejka (9.10.2014- czwartek)
1) 17.00 Wisła 1924 - SŻL Monterzy
2) 17.50 Grześkowiak Team - Flextronics
3) 18.40 Bomar P&J Sport - Pit Stop Serwis
4) 19.30 PB Euro-Gres - Flextronics Compact & Meble Kropkowski
5) 20.20 SD Poland - TeTka
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczew
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczew
Komentarze (3) dodaj komentarz
Ka3_gość
03.10.2014, 10:50
SŻL!!!!!
Brawo brawo monterzy! Pozdro Gimbazy hehehe! :p
OdpowiedzSzpenio SŻL_gość
03.10.2014, 19:06
Elo Duck - Grüße an Sie unsere herzliche Freund! Wir spielen für Sie! Sie brauchen, um das schöne Spiel zu sehen! Wir sind die besten! Wir reißen alle! Es gibt keine Ausnahme! Alle zusammen singen SZL SZL SZL!
Cytuj_gość
03.10.2014, 16:51
Gerwazy
SŻL w gazie :) brawo tak dalej chlopy!
Odpowiedz