Wyniki VIII kolejki 2 ligi runda rewanżowa - ALPN 2014.
II liga (7.10.2014)
1. owned Makers - Czatkovia 2-3 (2-3)
Strzelcy bramek:
owned Makers: Marcin Bartczak (1), Piotr Koniecki (1);
Czatkovia: Aleksander Mihayov (3).
2. Hornets Tczew - Aut Japan 3-0 (walkower drużyna Aut Japan nie stawiła się na zawody)
3. Maszrol - Pan Samochodzik 2-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Mateusz Tramowski (1), Mateusz Grzeszkiewicz (1);
Pan Samochodzik: Krzysztof Tomasiak (2), Dariusz Kończyk (1);
Wykluczenia:
Jakub Mączka (Maszrol).
4. CEVA Logistics - KM Przystań 2-5 (1-3)
Strzelcy bramek:
CEVA Logistic: Sebastian Szczuchniak (1), Przemysław Wittbrodt (1);
KM Przystań: Dominik Flaczyński (2), Michał Sadowski (1), Damian Freda (1), Michał Sowiński (1).
5. Rintal - VITIS-Ogrody Marzeń 4-7 (0-1)
Strzelcy bramek:
Rintal: Sławomir Michna (2), Michał Fabich (2);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (4), Dariusz Frost (2), Krystian Zipliński (1);
Napomnienia:
Sławomir Michna (Rintal), Wojciech Kara (Rintal).
6. Tapflo - PAUZA
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 - II liga
31 bramek - Kamil Szabłowski (CEVA Logistics);
30 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
25 bramek - Marcin Bartczak (owned Makers);
23 bramek - Michał Fabich (Rintal);
19 bramek - Aleksander Mihayov (Czatkovia);
16 bramek - Sławomir Michna (Rintal);
15 bramek - Krzysztof Tomasiak (Pan Samochodzik);
14 bramek - Marcin Szczodrowski (CEVA Logistics);
13 bramek - Marcin Ryczkowski (owned Makers), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik);
11 bramek - Michał Hausmann (VITIS - Ogrody Marzeń), Radosław Mrozowski (Hornets Tczew), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń);
10 bramek - Marcin Jakusch-Gostomski (Hornets Tczew), Marcin Szamp (CEVA Logistics), Daniel Chrzanowski (KM Przystań);
9 bramek - Marek Czarnecki (Tapflo), Mateusz Wołoszyk (Tapflo), Damian Wasiek (Czatkovia), Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Dariusz Kończyk (Pan Samochodzik),
8 bramek - Sławomir Furmanek (Maszrol), Paweł Ziarniewicz (Maszrol), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Filip Nydza (KM Przystań), Cezary Perszke (KM Przystań);
7 bramek - Marcin Wolski (Rintal), Mateusz Stasiszyn (Maszrol), Mateusz Tramowski (Maszrol), Mateusz Lankiewicz (Czatkovia), Piotr Koniecki (owned Makers), Mikołaj Dziedzic (CEVA Logistics);
6 bramek - Marcin Gorajski (Hornets Tczew), Maciej Megier (Hornets Tczew), Michał Zelka (Rintal), Rafał Deja (Aut Japan), Michał Wilczewski (VITIS - Ogrody Marzeń), Michał Zelka (Rintal);
5 bramek - Krzysztof Maciejewski (Tapflo), Marek Wasiek (Czatkovia), Robert Omernik (KM Przystań), Dominik Flaczyński (KM Przystań);
Harmonogram spotkań:
IX kolejka (14.10.2014- wtorek)
1) 17.00 VITIS-Ogrody Marzeń - Hornets Tczew
2) 17.50 KM Przystań - Rintal
3) 18.40 Maszrol - owned Makers
4) 19.30 Tapflo - Pan Samochodzik
5) 20.20 Czatkovia - CEVA Logistics
6) Aut Japan - PAUZA
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
II liga (7.10.2014)
1. owned Makers - Czatkovia 2-3 (2-3)
Strzelcy bramek:
owned Makers: Marcin Bartczak (1), Piotr Koniecki (1);
Czatkovia: Aleksander Mihayov (3).
2. Hornets Tczew - Aut Japan 3-0 (walkower drużyna Aut Japan nie stawiła się na zawody)
3. Maszrol - Pan Samochodzik 2-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Mateusz Tramowski (1), Mateusz Grzeszkiewicz (1);
Pan Samochodzik: Krzysztof Tomasiak (2), Dariusz Kończyk (1);
Wykluczenia:
Jakub Mączka (Maszrol).
Hornets Tczew wraz ze składem:
Marcin Gorajski
Maciej Megier
Filip Chojnacki
Maciej Ciecierski
Marcin Jakusch - Gostomski
Szymon Ciecierski
Radosław Mrozowski
Łukasz Lisewski
Mateusz Osowski
Karol Kowalski
Szymon Oszmana
Filip Fortuna
Bartosz Rzeszewicz
Marcin Domaniewski
Dawid Łeppek
Marcin Gorajski
Maciej Megier
Filip Chojnacki
Maciej Ciecierski
Marcin Jakusch - Gostomski
Szymon Ciecierski
Radosław Mrozowski
Łukasz Lisewski
Mateusz Osowski
Karol Kowalski
Szymon Oszmana
Filip Fortuna
Bartosz Rzeszewicz
Marcin Domaniewski
Dawid Łeppek
4. CEVA Logistics - KM Przystań 2-5 (1-3)
Strzelcy bramek:
CEVA Logistic: Sebastian Szczuchniak (1), Przemysław Wittbrodt (1);
KM Przystań: Dominik Flaczyński (2), Michał Sadowski (1), Damian Freda (1), Michał Sowiński (1).
5. Rintal - VITIS-Ogrody Marzeń 4-7 (0-1)
Strzelcy bramek:
Rintal: Sławomir Michna (2), Michał Fabich (2);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (4), Dariusz Frost (2), Krystian Zipliński (1);
Napomnienia:
Sławomir Michna (Rintal), Wojciech Kara (Rintal).
6. Tapflo - PAUZA
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 - II liga
31 bramek - Kamil Szabłowski (CEVA Logistics);
30 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
25 bramek - Marcin Bartczak (owned Makers);
23 bramek - Michał Fabich (Rintal);
19 bramek - Aleksander Mihayov (Czatkovia);
16 bramek - Sławomir Michna (Rintal);
15 bramek - Krzysztof Tomasiak (Pan Samochodzik);
14 bramek - Marcin Szczodrowski (CEVA Logistics);
13 bramek - Marcin Ryczkowski (owned Makers), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik);
11 bramek - Michał Hausmann (VITIS - Ogrody Marzeń), Radosław Mrozowski (Hornets Tczew), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń);
10 bramek - Marcin Jakusch-Gostomski (Hornets Tczew), Marcin Szamp (CEVA Logistics), Daniel Chrzanowski (KM Przystań);
9 bramek - Marek Czarnecki (Tapflo), Mateusz Wołoszyk (Tapflo), Damian Wasiek (Czatkovia), Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Dariusz Kończyk (Pan Samochodzik),
8 bramek - Sławomir Furmanek (Maszrol), Paweł Ziarniewicz (Maszrol), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Filip Nydza (KM Przystań), Cezary Perszke (KM Przystań);
7 bramek - Marcin Wolski (Rintal), Mateusz Stasiszyn (Maszrol), Mateusz Tramowski (Maszrol), Mateusz Lankiewicz (Czatkovia), Piotr Koniecki (owned Makers), Mikołaj Dziedzic (CEVA Logistics);
6 bramek - Marcin Gorajski (Hornets Tczew), Maciej Megier (Hornets Tczew), Michał Zelka (Rintal), Rafał Deja (Aut Japan), Michał Wilczewski (VITIS - Ogrody Marzeń), Michał Zelka (Rintal);
5 bramek - Krzysztof Maciejewski (Tapflo), Marek Wasiek (Czatkovia), Robert Omernik (KM Przystań), Dominik Flaczyński (KM Przystań);
Harmonogram spotkań:
IX kolejka (14.10.2014- wtorek)
1) 17.00 VITIS-Ogrody Marzeń - Hornets Tczew
2) 17.50 KM Przystań - Rintal
3) 18.40 Maszrol - owned Makers
4) 19.30 Tapflo - Pan Samochodzik
5) 20.20 Czatkovia - CEVA Logistics
6) Aut Japan - PAUZA
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (1) dodaj komentarz
stas_gość
08.10.2014, 18:41
brawo damian z przystani
Odpowiedz