POWOŁANIA KADRY POLSKIEJ UNII KARATE NA MŚ Santiago - Bielsko-Biała, 10.07.2019r.
POWOŁANIA KADRY POLSKIEJ UNII KARATE NA MISTRZOSTWA ŚWIATA
KADETÓW, JUNIORÓW i U-21
SANTIAGO /CHILE/23-27.10.2019
KATA INDYWIDUALNE:
KADECI:
Janota Joanna - Atemi Bielsko-Biała
Niedziela Wojciech - Dynamic Poznań /po przeniesieniu punktów z kategorii młodzika nr 1 kategorii kadet/
JUNIORZY:
Styczyńska Joanna - KK Kamikaze Szczecin
Cieślik Szymon- LZS Głubczyce
U 21:
Gaweł Eliza - Atemi Bielsko-Biała
Dobrzyński Mikołaj - Atemi Bielsko-Biała
KUMITE INDYWIDUALNE:
U 21 KOBIETY:
(-50 kg) Kuzioła Natalia -KSK SENSHI Tczew
(-55 kg) Sabiecka Julia - KSK SENSHI Tczew
(-61 kg) Mikulska Weronika -Budokan Wrocław
(-68 kg) Grejner Wiktoria -Nidan Zawadzkie
(+68 kg) Banat Paulina -Budokan Wrocław
U21 MĘŻCZYŹNI:
(-60 kg) Kleniewski Bartosz -Yamabishi Bydgoszcz
(-67 kg) Sabiecki Miłosz -KSK Senshi Tczew
(-75 kg) Vogt Filip -Pleszewski KK
(-84 kg) Vogt Kacper -Peszewski KK/po przeniesieniu punktów z kategorii juniora nr 1 w kategorii U-21/
(+84 kg) Pająk Łukasz -Harasuto Łódź
JUNIORKI:
(-48 kg) Maria Kerner -Inowrocławski KSK
(-53 kg) Klaudia Sokołowska -Kaisho Białystok
(-59 kg) Godlewska Magdalena -Pleszewski KK
(+59) Szurowska Izabela -Rawicki KK "Surem"
JUNIORZY:
(-55kg) Szprancel Szymon -Nidan Zawadzkie
(-61 kg) Kiszko Jakub -Białostocki KK
(-68 kg) Szewczyk Krzysztof -Olimp Łódź
(-76 kg) Piotrkowski Adam - Gokken Chwaszczyno
(+76 kg) Sobkowiak Dawid -Pleszewski KK
KADETKI:
(-47 kg) Bladowska Julia-Gokken Chwaszczyno /po przeniesieniu punktów z mlodziczek nr 1 w kategorii kadetak/
(-54 kg) Skuras Amelia -Gokken Chwaszczyno
(+54 kg) Gackowska Amelia -KK Kamikaze Szczecin
KADECI:
(-52 kg) Opas Aleksander -Budokan Wrocław
(-57 kg) Dziuda Dominik -Olimp Łódź
(-63 kg) Bartosz Kędzierski -KK Champion Team Łódź
(-70 kg) Jarocki Hubert -Olimp Łódź
(+70 kg) Stohnij Patryk -KK Arashi Legnica
TRENERZY
Patryk Went
Maciej Gawłowski
Arkadiusz Stubba
Bartosz Sołtysiak-trener pomocniczy
POWOŁANIA KADRY POLSKIEJ UNII KARATE NA MISTRZOSTWA ŚWIATA
KADETÓW, JUNIORÓW i U-21
SANTIAGO /CHILE/23-27.10.2019
KATA INDYWIDUALNE:
KADECI:
Janota Joanna - Atemi Bielsko-Biała
Niedziela Wojciech - Dynamic Poznań /po przeniesieniu punktów z kategorii młodzika nr 1 kategorii kadet/
JUNIORZY:
Styczyńska Joanna - KK Kamikaze Szczecin
Cieślik Szymon- LZS Głubczyce
U 21:
Gaweł Eliza - Atemi Bielsko-Biała
Dobrzyński Mikołaj - Atemi Bielsko-Biała
KUMITE INDYWIDUALNE:
U 21 KOBIETY:
(-50 kg) Kuzioła Natalia -KSK SENSHI Tczew
(-55 kg) Sabiecka Julia - KSK SENSHI Tczew
(-61 kg) Mikulska Weronika -Budokan Wrocław
(-68 kg) Grejner Wiktoria -Nidan Zawadzkie
(+68 kg) Banat Paulina -Budokan Wrocław
U21 MĘŻCZYŹNI:
(-60 kg) Kleniewski Bartosz -Yamabishi Bydgoszcz
(-67 kg) Sabiecki Miłosz -KSK Senshi Tczew
(-75 kg) Vogt Filip -Pleszewski KK
(-84 kg) Vogt Kacper -Peszewski KK/po przeniesieniu punktów z kategorii juniora nr 1 w kategorii U-21/
(+84 kg) Pająk Łukasz -Harasuto Łódź
JUNIORKI:
(-48 kg) Maria Kerner -Inowrocławski KSK
(-53 kg) Klaudia Sokołowska -Kaisho Białystok
(-59 kg) Godlewska Magdalena -Pleszewski KK
(+59) Szurowska Izabela -Rawicki KK "Surem"
JUNIORZY:
(-55kg) Szprancel Szymon -Nidan Zawadzkie
(-61 kg) Kiszko Jakub -Białostocki KK
(-68 kg) Szewczyk Krzysztof -Olimp Łódź
(-76 kg) Piotrkowski Adam - Gokken Chwaszczyno
(+76 kg) Sobkowiak Dawid -Pleszewski KK
KADETKI:
(-47 kg) Bladowska Julia-Gokken Chwaszczyno /po przeniesieniu punktów z mlodziczek nr 1 w kategorii kadetak/
(-54 kg) Skuras Amelia -Gokken Chwaszczyno
(+54 kg) Gackowska Amelia -KK Kamikaze Szczecin
KADECI:
(-52 kg) Opas Aleksander -Budokan Wrocław
(-57 kg) Dziuda Dominik -Olimp Łódź
(-63 kg) Bartosz Kędzierski -KK Champion Team Łódź
(-70 kg) Jarocki Hubert -Olimp Łódź
(+70 kg) Stohnij Patryk -KK Arashi Legnica
TRENERZY
Patryk Went
Maciej Gawłowski
Arkadiusz Stubba
Bartosz Sołtysiak-trener pomocniczy