Piłkarki Aussie Sylex Sambor pokonały Słupię

Aussie Sylex Sambor Tczew
Dzisiaj (23.11.2013 r.) w hali II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Tczewie piłkarki ręczne Aussie Sylex Sambor w meczu 9 kolejki rozgrywek I ligi kobiet zagrały przeciwko zespołowi MKS Słupi Słupsk. Licznie zgromadzone publiczność obejrzała kolejne, pewne zwycięstwo Tczewianek.

Piłkarki ze Słupska jako pierwsze zdobyły bramkę, ale był to jedyny fragment meczu gdy prowadziły. Wynik meczu oscylował wokół remisu do stanu 3:3, po czym gospodynie zdominowały drużynę z Słupska i oddaliły się na prowadzenie około 10 bramkami kończąc pierwszą połowę wynikiem 21:12. W drugiej połowie meczu gospodynie rozluźniły się i nie powiększały przewagi tak jak jak to miało miejsce w części pierwszej spotkania. Ostatnie 10 minut Tczewianki grały rezerwowym składem, Świetnie w bramce spisywała się Wiktoria Frankowska Zaś w całym meczu najlepiej dysponowaną zawodniczką Sambora była rozgrywająca Agnieszka Jezierska.

Aussie Sylex Sambor Tczew - MKS Słupi Słupsk 35:24 (21:12)

W dniu 7 grudnia zawodniczki Aussie Sylex Sambor Tczew w absolutnym hicie 10 kolejki zmierzą się z współliderem I ligi drużyną UKS PCM Kościerzyna.