Wyniki I kolejki rundy rewanżowej 2 ligi - ALPN 2015.
II liga (25.08.2015)
1. Żwirownia Rokitki - Bilard & Music Pub Arkadia 0-6 (0-2)
Strzelcy bramek:
Bilard & Snooker Pub Arkadia: Michał Fabich (3), Mateusz Kuśmierz (2), Michał Zelka (1), Dymitr Tomtas (1);
Wykluczenia:
Adam Marcisz (Żwirownia Rokitki).
2. Maszrol - Tapflo 1-3 (0-2)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Tomasz Bzówka (1);
Tapflo: Krzysztof Wójcik (2), Mateusz Wołoszyk (1).
Bilard & Music Pub Arkadia:
Mateusz Kuśmierz
Mateusz Sząszor
Michał Zelka
Daniel Czarnecki
Patryk Taraszkiewicz
Krzysztof Ziółkowski
Dymitr Tomtas
Tomasz Janke
Michał Fabich
Łukasz Czerwonka
3. Cargo Tabor Tczew - Panlink Team 3-20 (0-7)
Strzelcy bramek:
Cargo Tabor Tczew: Patryk Tutkowski (2), Stanisław Komar (1);
Panlink Team: Karol Ćwikliński (5), Jakub Przanowski (4), Marcin Kędzierski (3), Kamil Nahajowski (3), Dawid Tessmer (3), Maciej Nowiński (2);
Napomnienia:
Kamil Nahajowski (Panlink Team), Karol Ćwikliński (Panlink Team);
Wykluczenia:
Marek Wansel (Cargo Tabor Tczew).
4. VITIS-Ogrody Marzeń - Czatkovia 14-1 (3-0)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (9), Dariusz Frost (2), Dawid Frost (1), Andrzej Mechliński (1), Mateusz Janowski (1);
Czatkovia: Mateusz Lankiewicz (1).
5. KM Przystań - Mar-Mot 4-8 (1-5)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Patryk Lemke (1), Michał Stuczyński (1), Robert Omernik (1), samobójcza (1);
Mar-Mot: Krystian Kiwatrowski (2), Marek Szczepański (2), Robert Zieliński (1), Wojciech Bieszka (1), Maciej Herold (1), Sławomir Ortman (1).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2015 - II liga
24 bramki - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
20 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
19 bramek - Michał Fabich (Bilard&Music Pub Arkadia);
17 bramek - Mateusz Kuśmierz (Bilard&Music Pub Arkadia);
14 bramek - Krzysztof Wójcik (Tapflo);
13 bramek - Patryk Różański (KM Przystań), Wojciech Bieszka (Mar-Mot), Sławomir Ortman (Mar-Mot), Marek Szczepański (Mar-Mot);
12 bramek - Przemysław Zajmała (Cargo Tabor Tczew),
10 bramek - Krystian Kiwatrowski (Mar-Mot), Michał Stuczyński (KM Przystań);
9 bramek - Włodzimierz Chmielecki (Żwirownia Rokitki), Dariusz Frost (VITIS-Ogrody Marzeń);
8 bramki - Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Karol Ćwikilński (Panlink Team), Kamil Nahajowski (Panlink Team), Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń);
7 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań), Jakub Przanowski (Panlink Team);
6 bramki - Grzegorz Witek (Mar-Mot), Aleksander Mihayov (Maszrol), Nikolay Yankov (Maszrol), Patryk Lemke (KM Przystań), Marek Czarnecki (Tapflo), Marek Korczyński (Czatkovia), Paweł Stopka (Czatkovia);
5 bramki - Michał Ossowski (Panlink Team), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki), Mateusz Tramowski (Maszrol), Michał Zelka (Bilard&Music Pub Arkadia), Marcin Kędzierski (Panlink Team);
Harmonogram spotkań:
II kolejka rundy rewanżowej (01.09.2015 - wtorek)
1) 17.00 Czatkovia - KM Przystań
2) 17.50 Bilard & Music Pub Arkadia - Mar-Mot
3) 18.40 Panlink Team - VITIS - Ogrody Marzeń
4) 19.30 Tapflo - Cargo Tabor Tczew
5) 20.20 Żwirownia Rokitki - Maszrol
II liga (25.08.2015)
1. Żwirownia Rokitki - Bilard & Music Pub Arkadia 0-6 (0-2)
Strzelcy bramek:
Bilard & Snooker Pub Arkadia: Michał Fabich (3), Mateusz Kuśmierz (2), Michał Zelka (1), Dymitr Tomtas (1);
Wykluczenia:
Adam Marcisz (Żwirownia Rokitki).
2. Maszrol - Tapflo 1-3 (0-2)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Tomasz Bzówka (1);
Tapflo: Krzysztof Wójcik (2), Mateusz Wołoszyk (1).
Bilard & Music Pub Arkadia:
Mateusz Kuśmierz
Mateusz Sząszor
Michał Zelka
Daniel Czarnecki
Patryk Taraszkiewicz
Krzysztof Ziółkowski
Dymitr Tomtas
Tomasz Janke
Michał Fabich
Łukasz Czerwonka
3. Cargo Tabor Tczew - Panlink Team 3-20 (0-7)
Strzelcy bramek:
Cargo Tabor Tczew: Patryk Tutkowski (2), Stanisław Komar (1);
Panlink Team: Karol Ćwikliński (5), Jakub Przanowski (4), Marcin Kędzierski (3), Kamil Nahajowski (3), Dawid Tessmer (3), Maciej Nowiński (2);
Napomnienia:
Kamil Nahajowski (Panlink Team), Karol Ćwikliński (Panlink Team);
Wykluczenia:
Marek Wansel (Cargo Tabor Tczew).
4. VITIS-Ogrody Marzeń - Czatkovia 14-1 (3-0)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (9), Dariusz Frost (2), Dawid Frost (1), Andrzej Mechliński (1), Mateusz Janowski (1);
Czatkovia: Mateusz Lankiewicz (1).
5. KM Przystań - Mar-Mot 4-8 (1-5)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Patryk Lemke (1), Michał Stuczyński (1), Robert Omernik (1), samobójcza (1);
Mar-Mot: Krystian Kiwatrowski (2), Marek Szczepański (2), Robert Zieliński (1), Wojciech Bieszka (1), Maciej Herold (1), Sławomir Ortman (1).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2015 - II liga
24 bramki - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
20 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
19 bramek - Michał Fabich (Bilard&Music Pub Arkadia);
17 bramek - Mateusz Kuśmierz (Bilard&Music Pub Arkadia);
14 bramek - Krzysztof Wójcik (Tapflo);
13 bramek - Patryk Różański (KM Przystań), Wojciech Bieszka (Mar-Mot), Sławomir Ortman (Mar-Mot), Marek Szczepański (Mar-Mot);
12 bramek - Przemysław Zajmała (Cargo Tabor Tczew),
10 bramek - Krystian Kiwatrowski (Mar-Mot), Michał Stuczyński (KM Przystań);
9 bramek - Włodzimierz Chmielecki (Żwirownia Rokitki), Dariusz Frost (VITIS-Ogrody Marzeń);
8 bramki - Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Karol Ćwikilński (Panlink Team), Kamil Nahajowski (Panlink Team), Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń);
7 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań), Jakub Przanowski (Panlink Team);
6 bramki - Grzegorz Witek (Mar-Mot), Aleksander Mihayov (Maszrol), Nikolay Yankov (Maszrol), Patryk Lemke (KM Przystań), Marek Czarnecki (Tapflo), Marek Korczyński (Czatkovia), Paweł Stopka (Czatkovia);
5 bramki - Michał Ossowski (Panlink Team), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki), Mateusz Tramowski (Maszrol), Michał Zelka (Bilard&Music Pub Arkadia), Marcin Kędzierski (Panlink Team);
Harmonogram spotkań:
II kolejka rundy rewanżowej (01.09.2015 - wtorek)
1) 17.00 Czatkovia - KM Przystań
2) 17.50 Bilard & Music Pub Arkadia - Mar-Mot
3) 18.40 Panlink Team - VITIS - Ogrody Marzeń
4) 19.30 Tapflo - Cargo Tabor Tczew
5) 20.20 Żwirownia Rokitki - Maszrol
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (10) dodaj komentarz
Poprawa artykułu_gość
26.08.2015, 11:28
Chaotyczny ten artykuł, poprawcie składy Arkadii i odstępy między wynikami. CZatkovia i Cargo co tak słabo? Brawo dla Arkadii, Mar-Motu i Vitis za zwycięstwa.
Odpowiedzznacie_gość
27.08.2015, 16:23
Karol Cwiklinski moze grać, jak pół roku temu nie mógł?
OdpowiedzPanlink_gość
27.08.2015, 20:45
Już może ... jest nowy sezon więc może
Cytuj_gość
28.08.2015, 08:02
Znowu się płacz zaczyna....
CytujGosc_gość
28.08.2015, 18:04
Sędzia jasno i wyraźnie powiedział, że może grać także nie płaczcie juz,tylko grajcie :)
Cytujgosc
27.08.2015, 22:11
Nowy sezon? Wszyscy mają wyzerowane punkty? To runda rewanżowa sezonu i obowiązują te same przepisy co na starcie sezonu.
OdpowiedzGość_gość
30.08.2015, 18:39
nie chodzi o nowy sezon ALPN tylko nowy sezon piłkarski 2015/2016 !!!!!!!!
CytujMM14_gość
28.08.2015, 06:55
"W rozgrywkach ALPN nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni w PZPN zarejestrowani w 5 lidze i wyższych oraz juniorzy w sezonie rozgrywkowym 2014/2015. Wyjątkiem są zawodnicy zrzeszeni w wieku 45+." Oj chyba jednak nie może :] Walkower jak nic :)
OdpowiedzGeorge84_gość
28.08.2015, 12:41
Wo
Treść zasad nie kłamie, walkower, że strony organizatora Ligii nic nie usłyszymy?
Odpowiedzxyz_gość
28.08.2015, 21:09
Organizator zaznaczył wyraźnie, że to My mamy zgłaszać takie rzeczy bo On wszystkiego nie dopilnuje. Cargo zgłosi go to dostaną 3 pkt.
Odpowiedz