Wyniki III kolejki 2 ligi - ALPN 2014
II liga (22.04.2014)
1. VITIS-Ogrody Marzeń - Maszrol 6-1 (1-0)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Andrzej Mechliński (1), Łukasz Abryszyński (1), Dariusz Frost (1), Michał Hausmann (1), samobójcza (2);
Maszrol: Tomasz Bzówka (1).
2.KM Przystań - Czatkovia 2-2 (1-2)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Daniel Chrzanowski (1), Filip Nydza (1);
Czatkovia: Jarosław Lewandowski (1), Damian Wasiek (1);
Napomnienia:
Aleksander Mihayov (Czatkovia).
3. Hornets Tczew - Pan Samochodzik 2-3 (0-2)
Strzelcy bramek:
Hornets Tczew: Marcin Jakusch-Gostomski (1), Radosław Mrozowski (1);
Pan Samochodzik: Piotr Tomasiak (2), Rafał Stańczyk (1);
Napomnienia:
Maciej Megier (Hornets Tczew).
4. Rintal - owned Makers 5-4 (4-2)
Strzelcy bramek:
Rintal: Marcin Czarnecki (2), Marcin Wolski (1), Adam Sobieraj (1), Wojciech Kara (1);
owned Makers: Krzysztof Zaradny (2), Przemysław Zawoliński (1), Marcin Ryczkowski (1);
Napomnienia:
Paweł Kwiatek (Rintal).
5. Aut Japan - Tapflo 1-8 (0-3)
Strzelcy bramek:
Aut Japan: Łukasz Rona (1);
Tapflo: Krzysztof Maciejewski (2), Marek Czarnecki (2), Krzysztof Wójcik (2), Robert Kamrowski (1), Wojciech Wierczyński (1);
Napomnienia:
Łukasz Wodzisławski (Aut Japan).
6. CEVA Logistics - PAUZA
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 - II liga
7 bramek - Krzysztof Wójcik (Tapflo);
5 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń), Marcin Bartczak (owned Makers);
4 bramki - Marcin Szczodrowski (CEVA Logistics), Aleksander Mihayov (Czatkovia), Filip Nydza (KM Przystań), Krzysztof Maciejewski (Tapflo);
3 bramki - Marcin Gorajski (Hornets Tczew), Michał Hausmann (VITIS - Ogrody Marzeń), Marcin Ryczkowski owned Makers), Krzysztof Zaradny (owned Makers), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Marek Czarnecki (Tapflo);
2 bramki - Tymoteusz Kwiatkowski (Maszrol), Marcin Szamp (CEVA Logistics), Kamil Szabłowski (CEVA Logistics), Marcin Latoszewski (CEVA Logistics), Dawid Bonek (KM Przystań), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Przemysław Zawoliński (owned Makers), Rafał Stańczyk (Pan Samochodzik), Radosław Mrozowski (Hornets Tczew), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Marcin Czarnecki (Rintal);
Harmonogram spotkań:
IV kolejka (29.04.2014 - wtorek)
1) 17.00 Pan Samochodzik - Aut Japan
2) 17.50 owned Makers - Hornets Tczew
3) 18.40 CEVA Logistics - Rintal
4) 19.30 Maszrol - KM Przystań
5) 20.20 Tapflo - VITIS-Ogrody Marzeń
6) Czatkovia - PAUZA
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
II liga (22.04.2014)
1. VITIS-Ogrody Marzeń - Maszrol 6-1 (1-0)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Andrzej Mechliński (1), Łukasz Abryszyński (1), Dariusz Frost (1), Michał Hausmann (1), samobójcza (2);
Maszrol: Tomasz Bzówka (1).
2.KM Przystań - Czatkovia 2-2 (1-2)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Daniel Chrzanowski (1), Filip Nydza (1);
Czatkovia: Jarosław Lewandowski (1), Damian Wasiek (1);
Napomnienia:
Aleksander Mihayov (Czatkovia).
RINTAL:
Ziółkowski Krzysztof
Marcin Zelka
Marcin Wolski
Adam Geliński
Mateusz Trzeciak
Paweł Kwiatek
Michał Zelka
Adam Sobieraj
Michał Fabich
Marcin Czarnecki
Wojciech Kara
Ziółkowski Krzysztof
Marcin Zelka
Marcin Wolski
Adam Geliński
Mateusz Trzeciak
Paweł Kwiatek
Michał Zelka
Adam Sobieraj
Michał Fabich
Marcin Czarnecki
Wojciech Kara
3. Hornets Tczew - Pan Samochodzik 2-3 (0-2)
Strzelcy bramek:
Hornets Tczew: Marcin Jakusch-Gostomski (1), Radosław Mrozowski (1);
Pan Samochodzik: Piotr Tomasiak (2), Rafał Stańczyk (1);
Napomnienia:
Maciej Megier (Hornets Tczew).
4. Rintal - owned Makers 5-4 (4-2)
Strzelcy bramek:
Rintal: Marcin Czarnecki (2), Marcin Wolski (1), Adam Sobieraj (1), Wojciech Kara (1);
owned Makers: Krzysztof Zaradny (2), Przemysław Zawoliński (1), Marcin Ryczkowski (1);
Napomnienia:
Paweł Kwiatek (Rintal).
5. Aut Japan - Tapflo 1-8 (0-3)
Strzelcy bramek:
Aut Japan: Łukasz Rona (1);
Tapflo: Krzysztof Maciejewski (2), Marek Czarnecki (2), Krzysztof Wójcik (2), Robert Kamrowski (1), Wojciech Wierczyński (1);
Napomnienia:
Łukasz Wodzisławski (Aut Japan).
6. CEVA Logistics - PAUZA
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 - II liga
7 bramek - Krzysztof Wójcik (Tapflo);
5 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń), Marcin Bartczak (owned Makers);
4 bramki - Marcin Szczodrowski (CEVA Logistics), Aleksander Mihayov (Czatkovia), Filip Nydza (KM Przystań), Krzysztof Maciejewski (Tapflo);
3 bramki - Marcin Gorajski (Hornets Tczew), Michał Hausmann (VITIS - Ogrody Marzeń), Marcin Ryczkowski owned Makers), Krzysztof Zaradny (owned Makers), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Marek Czarnecki (Tapflo);
2 bramki - Tymoteusz Kwiatkowski (Maszrol), Marcin Szamp (CEVA Logistics), Kamil Szabłowski (CEVA Logistics), Marcin Latoszewski (CEVA Logistics), Dawid Bonek (KM Przystań), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Przemysław Zawoliński (owned Makers), Rafał Stańczyk (Pan Samochodzik), Radosław Mrozowski (Hornets Tczew), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Marcin Czarnecki (Rintal);
Harmonogram spotkań:
IV kolejka (29.04.2014 - wtorek)
1) 17.00 Pan Samochodzik - Aut Japan
2) 17.50 owned Makers - Hornets Tczew
3) 18.40 CEVA Logistics - Rintal
4) 19.30 Maszrol - KM Przystań
5) 20.20 Tapflo - VITIS-Ogrody Marzeń
6) Czatkovia - PAUZA
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (2) dodaj komentarz
Spavvacz_gość
23.04.2014, 18:42
Tylko Czatkovia!
j.w.
Odpowiedz_gość
24.04.2014, 11:04
dobrze ze nie ma 3ligii bo by nam czatkovia spadła....
Odpowiedz