Wyniki IX kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2012/2013.
VIII kolejka 06.01.2013
1. Hydromechanika – KM Przystań 8:4 (5:3)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika: Kacper Nagórski (5), Paweł Kopal (3);
KM Przystań: Robert Omernik (2), Szymon Nawrocki (1), Krzysztof Liedtke (1);
Napomnienia:
Damian Freda (KM Przystań), Damian Freda (KM Przystań), Kacper Nagórski (Hydromechanika), Kamil Adamowicz (Hydromechanika);
Wykluczenia:
Damian Freda (KM Przystań).
2. Alfa Transport – Bomar P&J Sport 5:2 (3:0)
Strzelcy bramek:
Alfa Transport: Paweł Żelechowski (2), Filip Gockowski (2), Radosław Bzowski (1);
Bomar P&J Sport: Marcin Jurkiewicz (2).
3. Express Moves – Resteks 1:5 (0:1)
Strzelcy bramek:
Express Moves: Arkadiusz Czyżewski (1);
Resteks: Maciej Trochowski (2), Piotr Liebrecht (1), Jacek Radziszewski (1), Maciej Bylicki (1).
4. Compact & Meble Kropkowski – Meblex 9:1 (3:0)
Strzelcy bramek:
Compact & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (4), Radosław Kolasa (2), Roman Żygowski-Arski (1), Andrzej Jewiarz (1), Damian Kleinschmidt (1);
Meblex: Maciej Megier (1);
Napomnienia:
Maciej Grzegorzewski (Meblex).
5. Pat-Bud – P.H.U. Leszek Woźniak 4:1 (2:0)
Strzelcy bramek:
Pat-Bud: Dominik Jakubowski (2), Wojciech Chyła (1), Przemysław Neubauer (1);
P.H.U. Leszek Woźniak: Kamil Markowski (1);
Napomnienia:
Krzysztof Zaradny (P.H.U. Leszek Woźniak), Tomasz Brzoza (P.H.U. Leszek Woźniak), Michał Dmitrzyk (P.H.U. Leszek Woźniak), Dominik Jakubowski (Pat-Bud).
6. Hydra Tczew reklamowy.co – Pan Samochodzik 3:2 (1:2)
Strzelcy bramek:
Hydra Tczew reklamowy.co: Patryk Taraszkiewicz (2). Michał Kolos (1);
Pan Samochodzik: Bartosz Stachowicz (1), Dariusz Kończyk (1);
Napomnienia:
Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik);
Wykluczenia:
Piotr Pryll (Hydra Tczew reklamowy.co).
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT
21 bramek - Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski);
19 bramek - Paweł Żelechowski (Alfa Transport);
18 bramek - Maksim Satiński (Hydromechanika);
14 bramek - Jacek Radziszewski (Resteks), Krzysztof Liedtke (KM Przystań), Przemysław Neubauer (Pat-Bud);
13 bramek - Michał Kolos (Hydra Tczew reklamowy.co);
12 bramek - Patryk Taraszkiewicz (Hydra Tczew reklamowy.co);
10 bramek - Michał Fabich (Hydra Tczew reklamowy.co);
9 bramek - Krzysztof Wójcik (Alfa Transport), Paweł Grzesiak (Resteks),
8 bramek - Rafał Komorowski (Meblex), Paweł Abryszyński (Alfa Transport), Kacper Nagórski (Hydromechanika);
7 bramek - Marek Czarnecki (Resteks), Krzysztof Fenske (Bomar P&J Sport), Paweł Kleinschmidt (Compact & Meble Kropkowski), Paweł Kopal (Hydromechanika), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Marcin Gorajski (Meblex);
6 bramek - Leszek Michna (Compact & Meble Kropkowski), Kamil Markowski (P.H.U. Leszek Woźniak), Piotr Liebrecht (Resteks), Maciej Trochowski (Resteks);
5 bramek - Artur Piotrowicz (Express Moves), Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Sławomir Olczyk (Resteks), Maciej Bylicki (Resteks), Maciej Haftkowski (Hydromechanika), Szczepan Schneider (Meblex), Robert Omernik (KM Przystań);
4 bramki - Rafał Bronk (Pat-Bud), Krzysztof Tomasiak (Pan Samochodzik), Jacek Fiodorowicz (Hydromechanika), Piotr Pryll (Hydra Tczew reklamowy.co), Wojciech Kara (Express Moves), Krzysztof Stefański (P.H.U. Leszek Woźniak), Michał Dmitrzyk (P.H.U. Leszek Woźniak), Michał Jażdżewski (Bomar P&J Sport), Paweł Nabakowski (Pan Samochodzik), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski);
Terminarz:
X kolejka (13.01.2013 - niedziela)
1) 16.00 Bomar P&J Sport - Express Moves
2) 16.45 Compact & Meble Kropkowski - Hydromechanika
3) 17.35 Meblex - P.H.U. Leszek Woźniak
4) 18.20 Pan Samochodzik – Pat-Bud
5) 19.05 Resteks - Hydra Tczew reklamowy.co
6) 19.50 KM Przystań - Alfa Transport
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
VIII kolejka 06.01.2013
1. Hydromechanika – KM Przystań 8:4 (5:3)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika: Kacper Nagórski (5), Paweł Kopal (3);
KM Przystań: Robert Omernik (2), Szymon Nawrocki (1), Krzysztof Liedtke (1);
Napomnienia:
Damian Freda (KM Przystań), Damian Freda (KM Przystań), Kacper Nagórski (Hydromechanika), Kamil Adamowicz (Hydromechanika);
Wykluczenia:
Damian Freda (KM Przystań).
2. Alfa Transport – Bomar P&J Sport 5:2 (3:0)
Strzelcy bramek:
Alfa Transport: Paweł Żelechowski (2), Filip Gockowski (2), Radosław Bzowski (1);
Bomar P&J Sport: Marcin Jurkiewicz (2).
Skład zespołu Pat-Bud:
Tomasz Bronk
Krzysztof Paździerski
Wojciech Chyła
Krzysztof Pepliński
Dominik Jakubowski
Sebastian Żygowski
Krzysztof Stopieński
Rafał Bronk
Krzysztof Neubauer
Przemysław Neubauer
Szymon Lilla
Rafał Woźniak
Tomasz Bronk
Krzysztof Paździerski
Wojciech Chyła
Krzysztof Pepliński
Dominik Jakubowski
Sebastian Żygowski
Krzysztof Stopieński
Rafał Bronk
Krzysztof Neubauer
Przemysław Neubauer
Szymon Lilla
Rafał Woźniak
3. Express Moves – Resteks 1:5 (0:1)
Strzelcy bramek:
Express Moves: Arkadiusz Czyżewski (1);
Resteks: Maciej Trochowski (2), Piotr Liebrecht (1), Jacek Radziszewski (1), Maciej Bylicki (1).
4. Compact & Meble Kropkowski – Meblex 9:1 (3:0)
Strzelcy bramek:
Compact & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (4), Radosław Kolasa (2), Roman Żygowski-Arski (1), Andrzej Jewiarz (1), Damian Kleinschmidt (1);
Meblex: Maciej Megier (1);
Napomnienia:
Maciej Grzegorzewski (Meblex).
5. Pat-Bud – P.H.U. Leszek Woźniak 4:1 (2:0)
Strzelcy bramek:
Pat-Bud: Dominik Jakubowski (2), Wojciech Chyła (1), Przemysław Neubauer (1);
P.H.U. Leszek Woźniak: Kamil Markowski (1);
Napomnienia:
Krzysztof Zaradny (P.H.U. Leszek Woźniak), Tomasz Brzoza (P.H.U. Leszek Woźniak), Michał Dmitrzyk (P.H.U. Leszek Woźniak), Dominik Jakubowski (Pat-Bud).
6. Hydra Tczew reklamowy.co – Pan Samochodzik 3:2 (1:2)
Strzelcy bramek:
Hydra Tczew reklamowy.co: Patryk Taraszkiewicz (2). Michał Kolos (1);
Pan Samochodzik: Bartosz Stachowicz (1), Dariusz Kończyk (1);
Napomnienia:
Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik);
Wykluczenia:
Piotr Pryll (Hydra Tczew reklamowy.co).
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT
21 bramek - Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski);
19 bramek - Paweł Żelechowski (Alfa Transport);
18 bramek - Maksim Satiński (Hydromechanika);
14 bramek - Jacek Radziszewski (Resteks), Krzysztof Liedtke (KM Przystań), Przemysław Neubauer (Pat-Bud);
13 bramek - Michał Kolos (Hydra Tczew reklamowy.co);
12 bramek - Patryk Taraszkiewicz (Hydra Tczew reklamowy.co);
10 bramek - Michał Fabich (Hydra Tczew reklamowy.co);
9 bramek - Krzysztof Wójcik (Alfa Transport), Paweł Grzesiak (Resteks),
8 bramek - Rafał Komorowski (Meblex), Paweł Abryszyński (Alfa Transport), Kacper Nagórski (Hydromechanika);
7 bramek - Marek Czarnecki (Resteks), Krzysztof Fenske (Bomar P&J Sport), Paweł Kleinschmidt (Compact & Meble Kropkowski), Paweł Kopal (Hydromechanika), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Marcin Gorajski (Meblex);
6 bramek - Leszek Michna (Compact & Meble Kropkowski), Kamil Markowski (P.H.U. Leszek Woźniak), Piotr Liebrecht (Resteks), Maciej Trochowski (Resteks);
5 bramek - Artur Piotrowicz (Express Moves), Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Sławomir Olczyk (Resteks), Maciej Bylicki (Resteks), Maciej Haftkowski (Hydromechanika), Szczepan Schneider (Meblex), Robert Omernik (KM Przystań);
4 bramki - Rafał Bronk (Pat-Bud), Krzysztof Tomasiak (Pan Samochodzik), Jacek Fiodorowicz (Hydromechanika), Piotr Pryll (Hydra Tczew reklamowy.co), Wojciech Kara (Express Moves), Krzysztof Stefański (P.H.U. Leszek Woźniak), Michał Dmitrzyk (P.H.U. Leszek Woźniak), Michał Jażdżewski (Bomar P&J Sport), Paweł Nabakowski (Pan Samochodzik), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski);
Terminarz:
X kolejka (13.01.2013 - niedziela)
1) 16.00 Bomar P&J Sport - Express Moves
2) 16.45 Compact & Meble Kropkowski - Hydromechanika
3) 17.35 Meblex - P.H.U. Leszek Woźniak
4) 18.20 Pan Samochodzik – Pat-Bud
5) 19.05 Resteks - Hydra Tczew reklamowy.co
6) 19.50 KM Przystań - Alfa Transport
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (16) dodaj komentarz
_gość
07.01.2013, 09:43
No to za tydzień w końcu jakieś roszady w czołówce będą
OdpowiedzMarcel_gość
07.01.2013, 12:34
Zaiste, jest takowa szansa:-)
Odpowiedzmiet_gość
07.01.2013, 14:48
hehe
wkońcu się ten Freda doigrał.
OdpowiedzFreda_gość
07.01.2013, 23:04
; )))))))))))))))))))))))))))))))))
Cytujkibic_gość
07.01.2013, 19:43
Hydromechanika wygra ta lige moim zdaniem..
Odpowiedzseba_gość
07.01.2013, 22:58
Bedzie bardzo ciezko, 5 zespołów ma realne szanse na wygrana, za szybko na takie typy i jeszcze jest runda rewanzowa.Pat- Bud tez nie odpusci i po słabym poczatku zaczyna scigac czołowke. Przyszła kolejka jest bardzo ciekawa może się troszke przetasowac.
Cytujkibic_gość
07.01.2013, 20:24
zdjęcia
a gdzie jest galeria zdjęć ?
Odpowiedzgosc_gość
08.01.2013, 08:24
foto z ostatniej kolejki http://www.pcs.tczew.pl/futsal-20112012/wyniki1213/125 - futsal-20122013-ix-kolejka.html
Cytuj_gość
08.01.2013, 10:06
ja tez mysle ze hydromechanika.
OdpowiedzRoman_gość
08.01.2013, 15:54
a ja mysle ze za wczesnie by wskazywac zwycięsce..... :)
Odpowiedz_gość
08.01.2013, 18:04
Panowie Leszkowie super indywidualna technika jeden przez drugiego pokazujecie co piękniejsze zwody,każdy z was potrafi trzy krotnie okiwać tego samego zawodnika ale po za tym stoicie w miejscu .A piłka nożna to przede wszystkim gra zespołowa ,co pokazali wam faceci z Pat budu ,i tak to własnie wygląda.To samo jest z chłopakami z meblexu potraficie wiele ale rzeczy nie potrzebnych w tej grze.Tutaj lekcje gry dali wam Compact Kropk. Natomiast chłopcy z Przystani nie dorównują tym dwóm zespołom w połowie technika indywidualną ale ambicji włożonej w każdy mecz im nikt nie zarzuci .Super mecz samochodzików z Hydrą aż się chciało oglądać .Expres pierwsza połowa z Resteksem była wasza druga niestety nie ale gra jest coraz lepsza runda rewanżowa będzie dużo lepsza. Panowie powodzenia w następnej kolejce/
Odpowiedz_gość
08.01.2013, 20:48
leszki to joga bonito :D hehe kazdy chce pokazac swoj, lepszy zwód, ta młodość
Odpowiedzkibic2_gość
08.01.2013, 21:43
Również uważam, że za wcześnie na przesądzanie o zwycięstwie ligi, wszystko się okaże w rewanżach i po wzmocnieniach. Moim zdaniem do samego końca będą emocje, kto zwycięży, na pewno zdarzą się porażki zespołów z czołówki nawet z zespołami z dolnej części tabeli bo tak naprawdę każdy może wygrać z każdym. Grajcie panowie z głową, żeby nikomu krzywdy nie zrobić, bo to nie jest potrzebne nikomu. My kibice zachowujmy się z głową i nie wyzywajmy zespołów z którymi nie sympatyzujemy, słyszałem nie raz z trybun wyzwiska, bądźmy na poziomie chociaż tak jaki jest na parkiecie. Pozdrawiam
Odpowiedzkibic_gość
09.01.2013, 22:05
l
zal mi bramkarz pana samochodzika ze tak tam jeszcze gra bo ja dawno bym sie zwinol powodzenia
OdpowiedzGość_gość
10.01.2013, 17:03
Wiem pewnie chciałbyś być na jego miejscu ale niestety nie będziesz ..
Cytujkibic_gość
10.01.2013, 06:56
bramkarz
bramkarz pana samochodzika gra dla przyjemności. bynajmniej pokazuje ze potrafi bardzo dużo.broni jak lew. SUPER WIŚNIA......
Odpowiedz