14. grudnia w Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie odbył się TRZECI TURNIEJ Miniligi Piłki Ręcznej Dziewcząt klas 5 organizowany przez trenerów piłki ręcznej: p. A. Janicką z SP12 i p. R. Karnowskiego z SSP2, przy pomocy i współpracy nauczycieli wf ze wszystkich szkół podstawowych w Tczewie.
Na zawody przybyło aż 81 zawodników z 8 szkół oraz ich opiekunowie, a także spore grono kibicujących rodziców. Wszystkie drużyny zostały rozlosowane jak zwykle do dwóch grup po 4 w każdej. Mecze rozgrywane były po 12 minut, co zajęło w sumie ponad 4 godziny!!!
Trzeci turniej MINILIGI to aż 177 zdobytych bramek, a także sporo pięknych i bardzo dobrych interwencji bramkarskich.
Strzelcy bramek na trzecim turnieju:
20 bramek Magdalena Sobal z SP 10,
15 bramek Martyna Neupauer z SP 12,
14 bramek Wiktoria Łosiak z SP 11,
11 bramek Weronika Ziegert z SSP 2,
10 bramek Milena Barczak z SP 12,
9 bramek Aleksandra Zakrzewska z SP 10,
8 bramek Marta Pilas z SSP 2, Oktawia Puckowska z SSP 2, Wiktor Karnowski z SP 12/II,
6 bramek Sandra Grabarczyk z SP 12, Daria Górska z SP 11,
5 bramek Marika Maliszewska z SP 10,
4 bramek Wiktoria Wałaszewska z SP 12, Angelika Wiśniewska z SP 7, Julia Ładyga z SP 7,
3 bramki Julia Szmalc z SP 8, Olga Szyca z SSP 2, Kornelia Bednarska z SP 5, Oliwia Mączka z SP 5,
2 bramki Katarzyna Orzłowska z SP 11, Natalia Urbanowska z SP 12, Kinga Iwanowicz z SP 12,
1 bramka Oliwia Gierszewska z SP 12, Zuzanna Rosińska z SP 12, Weronika Leszczyńska z SP 10, Kordian Pufelski z SP 12/II, Olgierd Witkiewicz z SP 12/II, Magdalena Drejka z SP 12, Bartosz Graban z SP12/II, Kacper Kałdus z SP 12/II, Mateusz Czarnowski z SP12/II, Oliwia Złotowska z SSP 2, Daria Kiwatrowska z SP 8, Agata Łucka z SP 10, Julia Romanowska z SP 5, Julia Wojciechowska z SP 8, Kamila Guzman z SP 7, Filip Bieszke z SP 12/II, Jakub Skonieczny z SP 12/II, Kamil Kremer z SP 12/II,
PUNTY LIGA
I mce zespół Szkoły Podstawowej nr 12 - 30 pkt.
II mce zespół Szkoły Podstawowej nr 10 - 24 pkt.
III mce zespół Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 - 18 pkt.
IV mce zespół Szkoły Podstawowej nr 11 - 11 pkt.
V mce zespół Szkoły Podstawowej nr 7 - 8 pkt.
VI mce zespół Szkoły Podstawowej nr 5 - 6 pkt.
VII mce zespół Szkoły Podstawowej nr 8 - 5 pkt.
PK zespół Szkoły Podstawowej nr 12/II ......
Strzelcy bramek po trzech turniejach:
47 bramek Magdalena Sobal z SP 10,
38 bramek Wiktoria Wałaszewska z SP 12,
29 bramek Aleksandra Zakrzewska z SP 10,
28 bramek Wiktoria Łosiak z SP 11,
27 bramek Weronika Ziegert z SSP 2,
26 bramek Martyna Neupauer z SP 12
24 bramki Marta Pilas z SSP 2,
22 bramki Sandra Grabarczyk z SP 12,
19 bramek Oktawia Puckowska z SSP 2,
18 bramek Angelika Wiśniewska z SP 7,
16 bramek Milena Barczak z SP 12,
15 bramek Oliwia Gierszewska z SP 12,
14 bramek Wiktor Karnowski z SP 12/II,
12 bramek Olgierd Witkiewicz z SP 12/II,
10 bramek Julia Ładyga z SP 7,
9 bramek Natalia Urbanowska z SP 12, Morika Maliszewska z SP10,
8 bramek Julia Szmalc z SP 8,
7 bramek Katarzyna Orzłowska z SP 11, Daria Górska z SP 11,
6 bramek Weronika Leszczyńska z SP 10,
4 bramki Nikola Łoś z SP 12,Wiktoria Łosiak z SP 11,Zuzanna Rosińska z SP 12,Olga Szyca z SSP, Bartosz Graban z SP12/II , Kacper Kałdus z SP 12/II, Kordian Pufelski z SP 12/II,
3 bramki Amelia Kasprowicz z SP 7, Kornelia Bednarska z SP5, Oliwia Mączka z SP 5,
2 bramki Maria Gdaniec z SP 5, Zuzanna Laskowska z SP 11, Oliwia Złotkowska z SSP 2,
1 bramka Oliwia Pacak z SP 12, Maja Chrobak z SP 12, Paulina Dolata z SSP 2
Nina Ciewiertnia z SP 11,Kinga Iwanowicz z SP 12, Magdalena Drejka z SP 12,
Jakub Skonieczny z SP 12/II, Mateusz Czarnowski z SP 12/II,
Filip Bieszke z SP12/II, Kamil Kramer z SP 12/II,
Daria Kiwatrowska z SP 8, Tymoteusz Kotlicki z SP 12/II,
Kinga Tomaszewska SP 8, Natalia Cieślak z SP 5, Wiktor Kowalski z SP 12/II,
Sandra Lipińska z SP 8, Agata Łucka z SP 10, Julia Romanowska z SP 5,
Kamila Guzman SP 7, Julia Wojciechowska SP 8, Mikołaj Zaniewicz z SP 12/II.
Na trzech turniejach zdobyto łącznie 485 bramek!
JAK ZWYKLE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM I ZAINTERESOWANYM TYM PRZEDSIĘWZIĘCIEM!!!
Wśród sponsorów MINILIGI PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT KLAS 5 są już:
firma ROLLMAX, Apteki SAR, TCSiR, Restauracja Włoska MIO ANGEL, firma WOJAR, zespół muzyczny MUSIC PROJECT, Przedszkole „PAN SŁONIK”, JADŁOSTACJA, sala zabaw HONOLULU w Galerii Kociewskiej, KINO HELIOS, kręgielnia EBRO, salon fryzjerski Bella box 17 na Manhattanie.
NASTĘPNY TURNIEJ JUŻ 14 STYCZNIA 2016r. od godz. 9:00 w SP12!!!
Zapraszamy !!!
Na zawody przybyło aż 81 zawodników z 8 szkół oraz ich opiekunowie, a także spore grono kibicujących rodziców. Wszystkie drużyny zostały rozlosowane jak zwykle do dwóch grup po 4 w każdej. Mecze rozgrywane były po 12 minut, co zajęło w sumie ponad 4 godziny!!!
Trzeci turniej MINILIGI to aż 177 zdobytych bramek, a także sporo pięknych i bardzo dobrych interwencji bramkarskich.
Strzelcy bramek na trzecim turnieju:
20 bramek Magdalena Sobal z SP 10,
15 bramek Martyna Neupauer z SP 12,
14 bramek Wiktoria Łosiak z SP 11,
11 bramek Weronika Ziegert z SSP 2,
10 bramek Milena Barczak z SP 12,
9 bramek Aleksandra Zakrzewska z SP 10,
8 bramek Marta Pilas z SSP 2, Oktawia Puckowska z SSP 2, Wiktor Karnowski z SP 12/II,
6 bramek Sandra Grabarczyk z SP 12, Daria Górska z SP 11,
5 bramek Marika Maliszewska z SP 10,
4 bramek Wiktoria Wałaszewska z SP 12, Angelika Wiśniewska z SP 7, Julia Ładyga z SP 7,
3 bramki Julia Szmalc z SP 8, Olga Szyca z SSP 2, Kornelia Bednarska z SP 5, Oliwia Mączka z SP 5,
2 bramki Katarzyna Orzłowska z SP 11, Natalia Urbanowska z SP 12, Kinga Iwanowicz z SP 12,
1 bramka Oliwia Gierszewska z SP 12, Zuzanna Rosińska z SP 12, Weronika Leszczyńska z SP 10, Kordian Pufelski z SP 12/II, Olgierd Witkiewicz z SP 12/II, Magdalena Drejka z SP 12, Bartosz Graban z SP12/II, Kacper Kałdus z SP 12/II, Mateusz Czarnowski z SP12/II, Oliwia Złotowska z SSP 2, Daria Kiwatrowska z SP 8, Agata Łucka z SP 10, Julia Romanowska z SP 5, Julia Wojciechowska z SP 8, Kamila Guzman z SP 7, Filip Bieszke z SP 12/II, Jakub Skonieczny z SP 12/II, Kamil Kremer z SP 12/II,
PUNTY LIGA
I mce zespół Szkoły Podstawowej nr 12 - 30 pkt.
II mce zespół Szkoły Podstawowej nr 10 - 24 pkt.
III mce zespół Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 - 18 pkt.
IV mce zespół Szkoły Podstawowej nr 11 - 11 pkt.
V mce zespół Szkoły Podstawowej nr 7 - 8 pkt.
VI mce zespół Szkoły Podstawowej nr 5 - 6 pkt.
VII mce zespół Szkoły Podstawowej nr 8 - 5 pkt.
PK zespół Szkoły Podstawowej nr 12/II ......
Strzelcy bramek po trzech turniejach:
47 bramek Magdalena Sobal z SP 10,
38 bramek Wiktoria Wałaszewska z SP 12,
29 bramek Aleksandra Zakrzewska z SP 10,
28 bramek Wiktoria Łosiak z SP 11,
27 bramek Weronika Ziegert z SSP 2,
26 bramek Martyna Neupauer z SP 12
24 bramki Marta Pilas z SSP 2,
22 bramki Sandra Grabarczyk z SP 12,
19 bramek Oktawia Puckowska z SSP 2,
18 bramek Angelika Wiśniewska z SP 7,
16 bramek Milena Barczak z SP 12,
15 bramek Oliwia Gierszewska z SP 12,
14 bramek Wiktor Karnowski z SP 12/II,
12 bramek Olgierd Witkiewicz z SP 12/II,
10 bramek Julia Ładyga z SP 7,
9 bramek Natalia Urbanowska z SP 12, Morika Maliszewska z SP10,
8 bramek Julia Szmalc z SP 8,
7 bramek Katarzyna Orzłowska z SP 11, Daria Górska z SP 11,
6 bramek Weronika Leszczyńska z SP 10,
4 bramki Nikola Łoś z SP 12,Wiktoria Łosiak z SP 11,Zuzanna Rosińska z SP 12,Olga Szyca z SSP, Bartosz Graban z SP12/II , Kacper Kałdus z SP 12/II, Kordian Pufelski z SP 12/II,
3 bramki Amelia Kasprowicz z SP 7, Kornelia Bednarska z SP5, Oliwia Mączka z SP 5,
2 bramki Maria Gdaniec z SP 5, Zuzanna Laskowska z SP 11, Oliwia Złotkowska z SSP 2,
1 bramka Oliwia Pacak z SP 12, Maja Chrobak z SP 12, Paulina Dolata z SSP 2
Nina Ciewiertnia z SP 11,Kinga Iwanowicz z SP 12, Magdalena Drejka z SP 12,
Jakub Skonieczny z SP 12/II, Mateusz Czarnowski z SP 12/II,
Filip Bieszke z SP12/II, Kamil Kramer z SP 12/II,
Daria Kiwatrowska z SP 8, Tymoteusz Kotlicki z SP 12/II,
Kinga Tomaszewska SP 8, Natalia Cieślak z SP 5, Wiktor Kowalski z SP 12/II,
Sandra Lipińska z SP 8, Agata Łucka z SP 10, Julia Romanowska z SP 5,
Kamila Guzman SP 7, Julia Wojciechowska SP 8, Mikołaj Zaniewicz z SP 12/II.
Na trzech turniejach zdobyto łącznie 485 bramek!
JAK ZWYKLE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM I ZAINTERESOWANYM TYM PRZEDSIĘWZIĘCIEM!!!
Wśród sponsorów MINILIGI PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT KLAS 5 są już:
firma ROLLMAX, Apteki SAR, TCSiR, Restauracja Włoska MIO ANGEL, firma WOJAR, zespół muzyczny MUSIC PROJECT, Przedszkole „PAN SŁONIK”, JADŁOSTACJA, sala zabaw HONOLULU w Galerii Kociewskiej, KINO HELIOS, kręgielnia EBRO, salon fryzjerski Bella box 17 na Manhattanie.
NASTĘPNY TURNIEJ JUŻ 14 STYCZNIA 2016r. od godz. 9:00 w SP12!!!
Zapraszamy !!!
Komentarze (4) dodaj komentarz
ja_gość
18.12.2015, 08:39
Martyna N. przyszła i już lepsza od Wiktori :)
Odpowiedztw_gość
18.12.2015, 10:06
Ręczna
a w której ze szkół uczestniczących w tej minii lidze trenuje się piłkę ręczną kiedyś to było SP2 i SP12 a teraz. SP10 i 11 to LA o reszcie nic nie wiem
Odpowiedzhandball_gość
18.12.2015, 21:30
Szkoda że zdjęć nie ma, mam nadzieje że nie długo pojawią się na stronie szkoły SP12
Odpowiedzanonimek_gość
09.05.2016, 14:33
.
MARTYNA NEUPAUR JEST NAJLEPSZA!!
Odpowiedz