Promocja publikacji Ksiądz Janusz St. Pasierb - Twórca w przestrzeni kultury

Społeczność Zespołu Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie zorganizowała promocję publikacji Ksiądz Janusz St. Pasierb - Twórca w przestrzeni kultury ze specjalnym udziałem Abp Henryka J. Muszyńskiego. Promocja odbyła się 20 września 2016 r. o godz. 13.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba
przy ul. Gdańskiej 17 w Tczewie.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: brak oceny
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  Byly uczen_gość

  21.09.2016, 22:09

  Szkola

  Wow szkoda tylko że szkoła jest strasznie uczulona na punkcie swojego "dobrego imienia"

  Odpowiedz
  IP: 178.36.xx2.xx5 
 • Byly-uczen-2_gość

  23.09.2016, 01:00

  Zgadzam się z powyższym szkoda że szkoła do wysztkiego angażuje/wykorzystuje pod różnego rodzaju karami uczniów i na siłę reżim wprowadza. Jak dobrze że skończyłam te szkołę i nigdy do niej nie wrócę :) ps. Z takim cudownym zawodem jak ekonomista nie mogę znaleźć porządnej pracy powyżej 2 500 zł brutto. A studia same się nie opłaca. Nie dajcie się zwieść na te cudowne prezentacje w gimnazjach.

  Odpowiedz
  IP: 159.205.xx9.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.